Stół rozkładany dębowy S8

2 opinie Produkt w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
2560 PLN
brutto/szt
3860
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół Dębowy S8 to model proponowany w wielu rozmiarach. Wykonany w całości z litego drewna. Dąb jest jednym z najmocniejszych surowców wykorzystywanych w meblarstwie. Szukasz stołu na lata? Dobrze trafiłeś.

Dostępne rozmiary stołu dębowego S8:
- 120x80+1x50 - wymiary nogi 8x8 cm
- 120x80+2x50 – wymiary nogi: 8x8 cm
- 140x90+2x50 – wymiary nogi: 10x10 cm
- 160x100+2x50 – wymiary nogi: 10x10 cm
- 180x100+2x50 - wymiary nogi: 10x10 cm
- 200x100+2x50 – wymiary nogi: 12x12 cm

Stół dostępny jest w kolorze dąb naturalny. Osadzony na solidnych, drewnianych nogach blat o grubości 24mm zapewnia stabilność mebla. Kolor oraz usłojenie stołu to niewątpliwie jego walory, które zostały uwidocznione dzięki lakierowaniu. Drewno dębowe, z którego wykonany jest stół to materiał ekologiczny i całkowicie naturalny.

Kupując produkty drewniane oznaczone certyfikatem FSC można mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Konserwacja:
- Unikaj umieszczania drewnianych mebli w pobliżu grzejników i innych źródeł ciepła.
- Nie stosuj wosków silikonowych, detergentów ani sprayów przeciw osiadaniu kurzu.
- Nie stawiaj bezpośrednio na powierzchni mebla gorących, schłodzonych ani mokrych przedmiotów.
- W przypadku zabrudzenia powierzchni żywnością natychmiast zbierz zabrudzenie miękkim, papierowym ręcznikiem.
- Nie sporządzaj notatek na kartce położonej bezpośrednio na blacie mebla.
- Jeśli możesz, zadbaj o stałą wilgotność powietrza w pomieszczeniach. To pomoże nie tylko Twoim meblom, ale da komfort także i Tobie.

UWAGA! Oferowane stoły są lakierowane. Olejowanie stołu dostępne jest na życzenie. Napisz do nas, by dowiedzieć się więcej info@salonmeblowy.net

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 102 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół Dębowy S8

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 20-02-2022 Karo

jestem zachwycona jakością wykonania

Opinia pozytywna 26-01-2022 Marzena

Zakupiony stół dębowy spełnia całkowicie moje oczekiwania. Opis produktu na stronie sklepu odpowiada całkowicie stanowi rzeczywistemu. Na uwagę zasługuje zaangażowanie pań obsługujących zamówienia - bardzo miłe i kompetentne. Miałam wątpliwości co do koloru drzewa i jedna z Pań sama zaproponowała, że pomoże i sprawdzi, po czym poszła do sali wystawowej obejrzeć stół i na bieżąco mnie informowała o swoich spostrzeżeniach. Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie również panowie z transportu. Widać dobrze zarządzaną firmę!

W górę do zdjęć i opisu