1. Krzesło drewniane Alena Ludwik białe • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło drewniane Alena Ludwik białe

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Biały
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
269 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Do tego produktu warto również dokupić

Poduszka od 40 PLN

Krzesło Alena Ludwik Białe to połączenie naszych dwóch bestsellerowych krzeseł: Alena i Ludwik.

Wykonanie drewnianego krzesła Alena Ludwik Białe

Szkielet: jest identyczny jak w przypadku krzesła Alena. Jego budulcem jest naturalne lite twarde drewno bukowo. Szkielet jest pokryty bezbarwnym i przyjaznym dla środowiska lakierem ochronnym.
Nogi zostały „zapożyczone” od krzesła Ludwik. Ich rozstaw w najszerszym miejscu to 45 cm.

Siedzisko: Na zdjęciach przedstawiono tylko wybrane wybarwienia krzeseł. Sprawdź całą ofertę kolorów klikając w przycisk z napisem ‘wybarwienie’ rozwinie się lista kolory do wyboru.

Poduszka: Oferujemy możliwość wykonania poduszki na siedzisko. Poduszka na rzep która oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. Jej wymiary zostały dopasowane do wymiarów siedziska. Poduszka ma ściągalna poszewkę co oznacza że można ją prać. Materiał na poduszkę wybieracie Państwo z materiałów obiciowych na naszej stronie

Gratis - materiał zabezpieczający podłogę przed zarysowaniami.

Poczuj solidność i piękno prawdziwego drewna – skomponuj zestaw meblowy, który wytrzyma w nienaruszonej kondycji kilkadziesiąt lat W razie indywidualnej oferty – zadzwoń. Czekamy na Twój telefon!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 91 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane Alena Ludwik białe

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 10-03-2021 Mirosław

Kapitalne krzesło. Kontakt i dostawa ok. Polecam

W górę do zdjęć i opisu