Krzesło drewniane Patyczak | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło drewniane Patyczak

Wybarwienie/tapicerka: Biały
2 opinie Krzesło drewniane Patyczak
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Kultowe krzesło patyczak idealnie wpisuje się zarówno w styl prowansalski jak i vintage podążający za duchem wnętrz PRL.

Patyczaki zdobyły nasz rynek na początku lat 60tych. Kultowy model Lilla Aland ukazał się w Radomsku jako A-5910. Szybko podbił serca Polek i Polaków, przez co zaczął być naśladowany przez wszystkie zakłady meblarskie w czasach PRL.
Lekka kostrukcja krzesła i naturalne bukowe drewno pozwalają łączyć je z pełnym delikatności i słońca stylem prowansalskim. Biały kolor najtrafniej wpisuje się w tę aranżację.

Krzesło patyczak możesz wybarwić na dowolne z naszych czternastu wybarwień, co sprawia, że mebel podkreśli wnętrza inspirowane epoką PRL.
Połączenie twardego i odpornego na zarysowania oraz wgniecenia buku z lekką ażurową formą krzesła, to gwarancja ponadczasowego piękna i trwałości.

Do każdego krzesła załączamy komplet filcowych podkładek, co chroni podłogi przed zarysowaniami.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 99 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 50 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 42 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane Patyczak

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

02-06-2021 Niki98

Polecam sklep, sprawna i szybka dostawa, Panowie kierowcy pomagają wnosić meble. Pozdro

Opinia pozytywna 26-05-2021 Karolina

Kupiłąm te krzesłą z myslą do jadalni nie żąłuję , dokupiłam jeszcze poduszki i całóść wygląda super.

W górę do zdjęć i opisu