1. Hoker drewniany pikowany • SalonMeblowy.net.pl

Hoker drewniany pikowany

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
530 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Elegancki i niebanalny hoker drewniany pikowany pożądany przez osoby ceniące luksus i wygodę.

Stylowy hoker to pomysł na wyjątkową aranżację kuchni czy też salonu.

Szkielet krzesła wykonany jest z twardego i szlachetnego drewna bukowego. Siedzisko wypełnia miękka i sprężysta pianka i może być obite dowolną tkaniną z naszej bogatej palety. Pikowania inspirowane zdobieniami Chesterfield, sprawiają, że hoker drewniany pikowany jest elegancki i wyjątkowy. Głębokie siedzisko (56cm) gwarantuje wygodę, a wysokość siedziska 65cm to gwarancja komfortowego uzupełnienia wyspy w pubie, restauracji czy domowym salonie i kuchni.

Hoker drewniany pikowany najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Może być dodatkowo zdobiony ćwiekami, by zyskać na drapieżności, lub guziczki w tkaninie mogą być zastąpione przez kryształowe guziki w stylu glamour.
Na życzenie klienta tył krzesła może być dodatkowo zdobiony kołatką w cenie 50zł.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o meblu Hoker drewniany pikowany

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 21-05-2021 Agata z Bydgoszczy

Pzrepięknie prezentuje się w salonie. Pozdrowienia dla miłych Pań z działu sprzedaży

Opinia pozytywna 21-03-2021 Natalia

Super zakup. Szczerze polecam.

W górę do zdjęć i opisu