1. Krzesło dębowe Olek • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło dębowe Olek

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Aston 16
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
310 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło dębowe Olek to klasyczny model przywodzący na myśl przedwojenny kunszt sztuki meblarskiej. Idealnie wyprofilowane oparcie, trwałe łaczenia drewna są gwarancją wygodnego i solidnego krzesła na długie lata.

Meble w stylu vintage podbijają nasze wnętrza. Chętnie wybieramy sprawdzone modele i proste wzory. Oba te warunki spełnia krzesło dębowe Olek.

Szkielet krzesła wykonano z wysokiej jakości drewna dębowego, które charakteryzuje się wyraźną linią słoi z wyczuwalną fakturą. Lite drewno w najbardziej wymagających punktach jest klejone i/lub łączone przy pomocy mikrowczepów. Zwiększa to wytrzymałość, stabilność i ognioodporność materiału; zmniejsza skłonność do powstawania pęknięć i wypaczeń w strukturze drewna. Pozostałe połączenia zostały skręcone, a śruby estetycznie zakryte drewnianymi zaślepkami.

Rozstaw nóg przy podłodze (po linii zewnętrznej) wynosi 43cm, który zwęża się aż do poziomu siedziska dodając meblowi lekkości. Jednocześnie nowoczesne i solidne połączenie nóg pod siedziskiem dodatkowo wzmacnia całe krzesło.

Wysokie na 38cm oparcie jest ergonomicznie wygięte do tyłu i zwięczone głębokim aż na 9cm łukiem (47cm szer. x 12,5cm wys. x 2cm grub.). Takie rozwiązanie zapewnia niesamowitą wygodę i wielogodzinny komfort siedzenia.

Siedzisko na wysokości 48cm jest wypełnione pianką poliuretanową i może być obite dowolnym materiałem, ekoskórą lub skórą z naszej palety. Jeśli żadna z naszych tkanin nie spełnia Twoich oczekiwań - wyślij własny materiał.
Szerokie na 43cm i głębokie na 42cm siedziska wraz z przemyślanym projektem szkieletu krzesła - gwarantują superkomfort na długie lata.

Krzesło dębowe Olek to sentymentalna podróż w czasie do czasów przed- i wczsno powojennych. Dziś chętnie wracamy do takich "mebli z duszą", które idealnie wpisują się w stylistykę vintage czy skandynawską. Są też ciekawym elementem nowoczesnych wnętrz.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 80 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 50 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 47 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe Olek

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 06-11-2021 Krzysztof

Dobry zakup, porządnie wykonane. Daję 6. Pozdrawiam

Opinia pozytywna 04-11-2021 Basia91

Fajny design, są bardzo wygodne ,mimo że dębowe to nie są ciężkie. Polecam te krzesła.

Opinia pozytywna 02-11-2021 Michał ze Śląska

Zakupy udane, towar zgodne z ofertą sklepu. Polecam .

Opinia pozytywna 02-11-2021 Mirek 77

profesjonalizm , kunszt wykonania , polecam ten sklep.

Opinia pozytywna 11-10-2021 Filip

Bardzo dobrze wyprofilowane co bardzo podnosi komfort siedzenia. Godne polecenia.

Opinia pozytywna 01-10-2021 Olga z Bydgoszczy

Krzesło idealnie współgra z moim wnętrzem kuchennym. Starannie wykonane. Wszystko ok.

W górę do zdjęć i opisu