Stół rozkładany S21

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2163 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Intrygujący kwadratowy stół rozkładany S21 to nowoczesna propozycja o industrialnym charakterze.

Kwadratowy stół S21 jest odpowiedzią na liczne zapytania od klientów po sukcesie sprzedażowym jego okrągłego odpowiednika stołu S19. Popularność loftowych i industrialnych nurtów w aranżacji wnętrz spowodowała, że stworzyliśmy dla Was serię nowoczesnych stołów w drewnianym wydaniu

Blat to płyta MDF w naturalnym dębowym fornirze. Charakterystyczny szlachetny rysunek słoi dodaje klasy i przykuwa wzrok. Prosty rant został pogrubiony do 5cm dodając optycznie ciężkości całemu meblowi.

Nogi typu pająk o przekroju 4x6cm wykonane są z litego drewna bukowego, które cechuje odporność na uszkodzenia oraz idealna gładkość. To sprawia, że do złudzenia przypominają nogi metalowe. Charakterystyczny "koziołek" na nogach znajduje się na wysokości 45cm, czyli na wysokości siedzisk. Sprawia to, że stół jest niezwykle ustawny.

Stół S21 wykonujemy w czterech wariantach wielkości blatu:
-80x80cm,
-90x90cm,
-100x100cm,
-110x110cm.
Blat można wydłużyć za pomocą 1, 2 lub 3 wkładek równych szerokością bokowi stołu, długich na 45cm każda. Wkładki trzymamy osobno. Zależnie od potrzeby używamy jednej, dwu lub wszystkich wkładek. Łączymy je z blatem przy pomocy kołków i metalowych otworów opierając na stabilnych prowadnicach. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.

Stół S21 można wybarwić na dowolny kolor z naszej palety. Pamiętaj, by zaznaczyć, czy decydujesz się na cały mebel w jednym kolorze, czy preferujesz inny kolor blatu i nóg. Mebel przygotujemy w ciągu trzech tygodni (+/-1 tydzień) od dnia złożenia zamówienia a o planowanym terminie dostawy powiadomimy Cię telefonicznie.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu: info@salonmeblowy.net

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 80 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 125 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S21

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane