1. Krzesło tapicerowane Albert • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło tapicerowane Albert

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Chill Me 11
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
480 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Wygodne krzesło fotelowe komponujące się ze stylem glamour i eleganckim.

Krzesło Albert to piękna elegancka linia łącząca klasykę i nowoczesność. Ten wygodny fotelowy mebel bez trudu wyobrazimy sobie zarówno w pałacowych wnętrzach, wytwornym hotelu i obok stylowych dodatków, jak i w nowoczesnych aranżacjach inteligentnie łączących naturalne materiały z miękkimi tkaninami i kolorem.

Solidny, wizualnie masywny mebel to gwarancja stabilności i wygody. Siedzisko szerokie na 44cm zyskuje dodatkową powierzchnię (2x 6cm) dzięki łukowatym bokom precyzyjnie zdobionymi szwem nakładanym. Głębokość siedziska to 43cm, co gwarantuje wygodę. Komfortu dodaje też szerokie na 54cm oparcie kończące się pod linia łopatek (42cm od linii siedziska).
Krzesło fotelowe zostało wypełnione grubą warstwą sprężystej pianki tapicerskiej, a całość może być obita dowolną tkaniną z naszej palety.

Nogi z drewna bukowego są zwężane ku dołowi (4cm pod siedziskiem, 3cm przy podłodze), co dodaje krzesłu lekkości. Buk jest gładkim i odpornym na uszkodzenia surowcem, co gwarantuje wieloletnią trwałość mebla. Nóżki możemy wybarwić na jeden z kolorów dostępnych w rozwijanym menu "wybarwienie", lub pozostać w stanie surowym - do pomalowania we własnym zakresie.

Krzesło fotelowe Albert jest doskonałą propozycja do wytwornych wnętrz. Dodadzą też wizualnego luksusu domowym salonom i pokojom hotelowym. Niezwykle wygodne, precyzyjnie wykonane będzie atrakcyjnym akcentem wnętrz eleganckich i nowoczesnych.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 85 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 51 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 57 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło tapicerowane Albert

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu