1. Krzesło drewniane K13 • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło drewniane K13

Wybarwienie/tapicerka: Wanilia,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Krzesło bukowe K13 to wyprofilowane oparcie, wygodne siedzisko i unikalna estetyka pasująca do nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Prezentowane na zdjęciach modele to tylko jedna z wielu inspiracji. Modne kolory drewna i wzornictwa tapicerki czekają na wielbicieli stylowych rozwiązań. Znajdź design, która Cię zachwyca!

Wykonanie drewnianego krzesła K13

Szkielet: Struktura drewna bukowego, z którego wykonano szkielet, jest jednolita, twarda i ciężka. Gwarantuje jego żywotność w nienagannej prezentacji nawet przez kilkadziesiąt lat. Dodatkowo, dla wzmocnienia struktury drewna, zostało ono pomalowane warstwą ekologicznej bezbarwnej farby ochronnej. Lakier jest całkowicie nieszkodliwy dla otoczenia.

Siedzisko: pokrywa miękka, poliuretanowa pianka, całość siedziska obszyta wysokiej jakości tapicerką lub skórą. Kliknij w zielone pole z napisem ‘tapicerka’ i wybierz tekstylia idealne do Twojej przestrzeni mieszkalnej.

Każde krzesło zawiera w zestawie filcowy materiał chroniący podłogę przed zarysowaniem .

Szukasz interesującego zestawu stołu z krzesłami? Krzesło bukowe K13 można doskonale skomponować z wieloma stołami z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym salonie internetowym lub telefonicznie pod bezpłatnym numerem 800 00 77 87.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane K13

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 13-03-2014 ryby991

Krzesła piękne jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie POLECAM!!!!!!

W górę do zdjęć i opisu