Krzesło tapicerowane Perfect

Wybarwienie/tapicerka: Czarny, Pisello 01
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
357 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:
Zobacz zestawy z tym produktem

Wysokie nowoczesne pikowane krzesło do salonu lub biura.

Osoby, które szukają wysokich krzeseł w nowoczesnej stylistyce z pewnością zwrócą uwage na krzesła z linii Perfect.


Krzesło tapicerowane Perfect ma wysokie na 45cm i szerokie na 40cm oparcie, które lekko spreżynując zwiększa wygodę. Pikowanie w szerokie (15cm) prostokąty dodaje meblowi charakteru i pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.


Nóżki zwężaja się ku dołowi w trapezoidalnym ustawieniu. Rozstaw z przodu wynosi 43cm, a z tyłu 53cm, co zwiększa stabilność mebla.

Na fotografii jest przykładowa tapicerka i kolor nóżek. Krzesło wykonujemy w tapicerce i wybarwieniu wybranym przez klienta.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 41 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło tapicerowane Perfect

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 04-10-2023 Ida

Meble wykonane solidnie, z dbałością o wykończenie.

Opinia pozytywna 16-02-2023 Natalia

Jestem bardzo zadowolona, meble wykonane solidnie i starannie, warte polecenia.

Opinia pozytywna 08-01-2023 Izabela

Krzesła bardzo dobrze wykonane i dobrze zabezpieczone w transporcie . Polecam

Opinia neutralna 20-12-2022 Jolanta

Krzesła są bardzo wygodne i bardzo estetyczne - ładny design. Jednak mamy duże zastrzeżenia do wykończenia tapicerki - nierówne obszycia i wypełnienia gąbką. Dlatego reklamowaliśmy je. Czekamy na odbiór i rozpatrzenie reklamacji. Chętnie wyrazimy końcową opinię po usunięciu wad w wykonaniu.

W górę do zdjęć i opisu