Krzesło K17

Wybarwienie/tapicerka: Olcha
Krzesło K17
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło tapicerowane K17 to tradycyjny mebel w nowoczesnej aranżacji: niezwykły design połączony został z dużą dbałością o każdy szczegół wykończenia. Ażurowa konstrukcja górnej części wysokiego oparcia doskonale współgra z przytulnym obiciem i drewnianym surowcem. Tylne nogi mebla zostały charakterystycznie wyprofilowane. Dzięki temu krzesła tworzą przy stole finezyjną kompozycję.

Wykonanie
- Materiał, z którego wykonano krzesło to drewno bukowe. Odpowiednio pielęgnowane tworzywo wysokiej jakości będzie służyć Ci w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat.
- Dla przedłużenia żywotności produkt został pomalowany bezbarwnym i przyjaznym dla środowiska lakierem.
- Tapicerka siedziska i oparcia to wybór wśród bardzo wielu materiałów. Stwórz swój unikalny zestaw, skomponuj siedzisko z dowolnym wybarwieniem szkieletu i otaczaj się niepowtarzalnym designem!
- W zestawie dołączono filcowe zabezpieczenia pod nogi krzesła.

Wymiary
Szerokość: 46 cm
Wysokość: 101 cm
Głębokość: 55 cm

Krzesło tapicerowane K17 to ciekawa stylistycznie oferta w naszym salonie online. Chcesz poznać więcej szczegółów? Napisz do nas. Odpowiadamy na Twoje pytania 7 dni w tygodniu.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 40 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło K17

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane