Stół rozkładany S23

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Czarny, Fornir dębowy
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2190 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Nowoczesny kwadratowy stół rozkładany z nogami z litego dębu.

Wszechobecne inspirowanie się stylistyką lat 50-70 ubiegłego stulecia sprawia, że najbardziej popularne jest urądzanie mebli w stylu eklektycznym. Lekko zaokrąglone blaty stołów, zwężane nóżki. Tym trendom odpowiada Stół S23.

Blat o grubości 2cm wykonany jest z solidnej płyty MDF pokrytej naturalnym fornirem dębowym o szlachetnej fakturze słoi. Złożony ma wymiar 97x97, ale można go powiększyć jedną lub dwiema wkładkami o długości 50cm, co daje maksymalną powierzchnię stołu 97x197cm. Na co dzień wkładki przechowujemy osobno.

Pod blatem znajduje się wysoka na 7,5cm oskrzynia, skrywająca prowadnice oparte o mechanizm kulkowy.

Lekkości stołu dodają nogi wykonane z litego dębu zwężające się ku dołowi (5x8cm przy blacie > 4,5x4cm przy podstawie).
Rozstaw u podstawy wynosi 67cm, u szczytu 58cm. Stół rozkłada się wraz z nogami, zatem ich rozstaw po dłuższym boku zwiększa się o 50 lub 100cm, w zależności od ilości użytych wkładek.

Stół S23 możemy wykonać w każdym wariancie kolorystycznym z naszej palety.

Mebel można kupić osobno lub w zestawie, korzystając z konfiguratora.

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 97 cm
Rozstaw nóg: 60 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 97 cm
Rozstaw nóg: 60 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 147 cm
Rozstaw nóg: 110 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 197 cm
Rozstaw nóg: 160 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S23

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane