Krzesło dębowe Ola 1

4 opinie Produkt w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Venus Velvet 2941 butelkowa zieleń, Venus Velvet 2916 słoneczny żółty, Venus Velvet 2918 brudny róż, Venus Velvet 2924 granatowy
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
370 PLN
brutto/szt
390
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło dębowe z miękkim okrągłym tapicerowanym siedziskiem. Idealne do nowoczesnych i eklektycznych wnętrz.

Design dębowego krzesła Ola 1 otwarcie nawiązuje do stylistyki z lat ubiegłych. Krzesło jest proste, wręcz szkolne, co stanowi o jego charakterze. Jednak dopiero siadając na nim w pełni czujemy wygodę zapewnioną przez przemyślany projekt.

Szkielet krzesła jest wykonany ze szlachetnego drewna dębowego, które charakteryzuje się twardością i szlachetnymi słojami. Do wykonania użyto litego drewna, które w najbardziej wymagających punktach jest klejone i/lub łączone przy pomocy mikrowczepów. Ten zabieg zwiększa wytrzymałość oraz ognioodporność materiału. Znacznie zmniejsza ryzyko wypaczeń i pęknięć. Poszczególne elementy zostały skręcone, a widoczne śruby estetycznie zakryte drewnianymi zaślepkami.

Przy całkowitej wysokości 79cm, aż 39cm to ergonomicznie wygięte oparcie zakończone łukowatym elementem idealnie wspierającym plecy.
To wzorowane na szkolnych krzesłach optymalne rozwiązanie zapewnia komfortowy odpoczynek dla pleców.

Na uwagę zasługuje okrągłe tapicerowane siedzisko wypełnione pianką (6cm), którego kształt umożliwia sztaplowanie. Krzesło posiada stabilne nogi, które zapewniają wieloletnie użytkowanie.

Minimalistyczne krzesło dębowe Ola 1 urzeka swoją prostotą i kunsztem wykonania. Jest doskonałym wyborem zarówno do domowych wnętrz jak i restauracji.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 49 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło dębowe Ola 1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 10-01-2024 Hanna

Jestem bardzo zadowolona. Solidna, porządna robota. Dziękuję 🙂

Opinia pozytywna 08-11-2023 Marcin Ostrogórski

Jakość produktu, obsługa i wysyłka na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuje.

Opinia pozytywna 30-08-2023 Joanna

Zamówiłam 4 krzesla Ola. Jestem nimi zachwycona. Solidne wykonanie, tapicerka wysokiej jakości, sprawują się wzorowo, bardzo wygodne. Miła obsługa, terminowa realizacja.

Opinia pozytywna 09-08-2023 Ewa

Piękne krzesła , bardzo wygodne i dodają kolorowego uroku w naszym lokalu:)

W górę do zdjęć i opisu