Poduszka dekoracyjna

Nowość
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Przyjmujemy ostatnie zamówienia z dostawą do świąt!
30 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Ta ozdobna poduszka typu jasiek z pewnością doda koloru i stylu do każdego wnętrza, a jej elegancki wygląd będzie idealnie pasował do sofy, łóżka lub fotela, podkreślając wyjątkowość aranżacji.

Ozdobna poduszka typu jasiek o wymiarach 40x40 cm oraz 45x45cm wykonana jest z tapicerki użytej na krzesłach lub fotelach, aby tworzyła spójną całość. Na życzenie może być również uszyta z dowolnej innej tkaniny z naszej palety. Opcjonalny silikonowy wkład poduszki zapewnia sprężystość, co sprawia, że jest ona idealna do dekorowania wnętrz i tworzenia ciepłej, przytulnej atmosfery. Poszewka poduszki jest zapinana na dyskretny suwak, który umożliwia łatwe jej zdjęcie i odświeżenie. Ta ozdobna poduszka typu jasiek z pewnością doda koloru i stylu do każdego wnętrza, a jej elegancki wygląd będzie idealnie pasował do sofy, łóżka lub fotela, podkreślając wyjątkowość aranżacji.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Poduszka dekoracyjna

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu