Tkanina 1 metr bieżący

1 opinia Nowość
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
35 PLN
brutto/mb
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość mb:

Oferujemy wysokiej jakości tkaniny tapicerskie na metry, które pozwolą Ci na przeprowadzenie samodzielnej renowacji Twoich starych mebli.

Oferujemy wysokiej jakości tkaniny tapicerskie na metry, które pozwolą Ci na przeprowadzenie samodzielnej renowacji Twoich starych mebli. Standardowa szerokość wałka to 142cm +/- 1cm, a sprzedajemy je w pełnych metrach bieżących, co daje Ci swobodę w doborze ilości potrzebnej do Twojego projektu. Dzięki temu, możesz obić swoje stare meble w domu tą samą tapicerką, co nowe krzesła zakupione u nas, tworząc spójny wystrój w całym pomieszczeniu. Wybierz jedną z naszych tkanin tapicerskich na metry i przekonaj się, jak łatwo i efektywnie można odmienić wygląd swojego wnętrza!

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Tkanina 1 metr bieżący

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 07-08-2023 Agnieszka

Krzesła są dobrze wykonane, bardzo solidne, stół masywny, poduszki dopasowane, na plus filcowe podkładki w komplecie. Fantastyczna komunikacja, terminową dostawa. To mój trzeci zakup w tej firmie. Szkoda, że nie ma szerszej oferty - komody, kredensy,witryny. Chętnie umeblowałabym całe pomieszczenie w sprawdzonej firmie.

W górę do zdjęć i opisu