Krzesło dębowe Patyczak

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Obecnie realizujemy zamówienia z dostawą w styczniu 2024!
490 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:
Zobacz zestawy z tym produktem

Zapraszamy do podróży w czasie, do lat 60tych. Pierwszy patyczak - kultowy model Lilla Aland ukazał się w Radomsku jako A-5910. Szybko podbił serca Polek i Polaków, przez co zaczął być naśladowany przez wszystkie zakłady meblarskie w czasach PRL.

Patyczak to nie tylko krzesło, to ponadczasowy mebel, który z powodzeniem sprawdzi się w każdym wnętrzu. Lekka konstrukcja i naturalne dębowe drewno to gwarancja elegancji i trwałości na lata.

Dzięki możliwości wybarwienia na dowolny kolor, Patyczak daje swobodę aranżacji i pozwala na wprowadzenie do wnętrza delikatności i słońca w stylu prowansalskim, ciepłych brązów w stylu klasycznym lub rustykalnym, a także nowoczesnego charakteru dzięki czarnemu wybarwieniu.

Oparcie to sześć toczonych szczebelków o średnicy 2cm, zwieńczonych solidną dębową koroną, natomiast głęboko profilowane siedzisko (łuk 3 cm) z dębowej sklejki zapewni komfort siedzenia na wiele godzin. Całość dopełniają toczone nóżki o średnicy 3 cm, tworząc niepowtarzalny charakter vintage.

Patyczak to połączenie twardego i odpornego dębu z lekką ażurową formą krzesła, które nie tylko zachwyci swoim pięknem, ale także zapewni niezwykłą wygodę i trwałość na lata. Ciesz się ponadczasowym pięknem i zainwestuj w dębowe Patyczaki już dziś!

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 81 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło dębowe Patyczak

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu