Stół rozkładany dębowy S25

1 opinia Produkt w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
3200 PLN
brutto/szt
3320
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Okrągły stół dębowy - ponadczasowy mebel dla wielu pokoleń.

Zapomnij o nudnych i przeciętnych stołach - czas na coś wyjątkowego! Pozwól nam przedstawić Ci nasz najnowszy hit - nowoczesny okrągły rozkładany stół dębowy S25!

Nasz stół to prawdziwe dzieło sztuki - wykonany z najwyższej jakości drewna dębowego, które gwarantuje trwałość i stabilność przez wiele lat użytkowania. Masywny blat o grubości 4 cm dostępny jest w trzech różnych średnicach:
- 90 cm,
- 100 cm,
- 110 cm,
co pozwala na dostosowanie go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Co sprawia, że nasz stół jest tak wyjątkowy?
Płynne rozsuwanie blatu na grubych prowadnicach opartych o mechanizm kulkowy, co umożliwia wydłużenie stołu o 45 cm lub aż o 90 cm. Wkłady przechowuje się osobno, a podczas użytkowania łączy się z blatem przy pomocy zbrojonych otworów i metalowych kołków oraz haczyków. Prowadnice są zamaskowane dwunastocentymetrową oskrzynią, co dodaje elegancji i nowoczesnego stylu.

Stół dębowy S25 to nie tylko praktyczny mebel, ale również prawdziwy rarytas w Twoim wnętrzu. Dębowe nogi zwężające się ku dołowi (7,5x4 > 4x4) dodają mu lekkości i charakterystycznego, vintage'owego wyglądu. Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja oraz mocne elementy montażowe zapewniają stabilne połączenie wielu części mebla w jedną, spójną i mocną całość.

Jeśli szukasz mebla, który będzie stanowił inwestycję na wiele lat i będzie mógł być przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie, to nasz stół dębowy S25 jest właśnie dla Ciebie!

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół dębowy S25

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 17-01-2024 Jolanta

Meble solidne, starannie wykonane, jestem bardzo zadowolona.

W górę do zdjęć i opisu