Krzesło sosnowe Alena

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
231 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesła sosnowe Alena są niezwykle popularne i cenione przez naszych klientów. Ich tradycyjny wygląd harmonizuje z klasycznym stylem dekoracji wnętrz, nie wymagając żadnych zmian stylistycznych. Dodatkowo, atrakcyjna cena krzeseł jest ich dodatkowym atutem, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania.

Krzesła sosnowe Alena są idealne zarówno jako meble kuchenne, jak i meble do jadalni, a także doskonale sprawdzają się w stołówkach, restauracjach, hotelach i pensjonatach.

Cały szkielet krzesła został wykonany z solidnego drewna sosnowego. Dodatkowo, aby wzmocnić drewno i zapobiec uszkodzeniom, krzesło zostało pokryte ochronną warstwą lakierobejcy, dostępną w różnych kolorach.
Do każdego krzesła dołączamy także materiał filcowy, który można umieścić pod nogami krzesła, aby zapobiec zadrapaniom podłogi.

Krzesło sosnowe Alena zostało wykonane z najwyższej jakości litych komponentów drewna sosnowego. Meble z tego drewna charakteryzują się jasnym zabarwieniem i wyraźnie widocznymi słojami, co nadaje im naturalny i ekologiczny wygląd. Meble sosnowe są również uniwersalne i pasują praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu i oświetlenia.

Krzesło może być wykonane w wersji z tapicerowanym siedziskiem (dostępna jest szeroka gama tkanin do wyboru) lub pozostawione twarde.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło sosnowe Alena

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu