Krzesło drewniane Olek 2

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Czarny, Dąb naturalny, Venus Velvet 2914 miętowy, Venus Velvet 2918 brudny róż, Dream Velvet 202.20, Dream Velvet 202.33
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
289 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło Olek 2 to nasza odpowiedź na obecne wymogi rynku: krzesło o wysokich parametrach jakościowych, nowoczesnym i modnym wyglądzie oraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Krzesło te znajdzie zastosowanie zarówno w salonie, jak i jadalni.

Krzesło drewniane Olek 2 jest to wyjątkowy model w wyjątkowej cenie, dlatego oferowany jest na wyjątkowych zasadach.

Najważniejsze informacje produktowe:

- krzesło można kupić z siedziskiem okrągłym lub w kształcie owalnym. UWAGA! Nie ma możliwości wyboru tej opcji z poziomu strony. Wybór prosimy wpisać w uwagach zamówienia. Kształt siedziska można zobaczyć na jednym ze zdjęć.

- siedzisko i oparcie oferujemy tylko w kolorze dąb naturalny.

- na życzenie, siedzisko możemy pokryć tapicerką z naszej palety

- szkielet krzesła (stelaż) wykonany jest z drewna bukowego, siedzisko dodatkowo pokryte jest okleiną debową

- stelaż krzesła (od nóg po górną część, do której przymocowane jest oparcie) oferujemy tylko w dwóch wersjach kolorystycznych: białe lub czarne. Nie ma możliwości wyboru innego wybarwienia.

- wysokość krzesła: 79 cm.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło drewniane Olek 2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu