Krzesło sosnowe Spartan

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
231 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło Spartan z sosny to jeden z modeli, który znajduje się w klasycznej linii naszych produktów dostępnych w salonie. Jest charakteryzowane przez prostą, elegancką estetykę, która emanuje poczuciem spełnienia. Co więcej, to ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu do odpowiednika wykonanego z buku.

Krzesła sosnowe Spartan to doskonały wybór zarówno do kuchni, jadalni, jak i do użytku komercyjnego, takiego jak stołówki, restauracje, hotele i pensjonaty.

Cała konstrukcja krzesła wykonana jest z solidnego drewna sosnowego. Oparcie krzesła składa się z szczebelek, które zapewniają komfortowy wypoczynek przez cały rok. Dodatkowo, aby wzmocnić drewno i chronić je przed uszkodzeniami, krzesło jest pokryte ochronną warstwą lakieru lub bejcy, dostępną w różnych kolorach.
Do każdego krzesła dołączony jest również materiał filcowy, który można umieścić pod nogami krzesła, aby zapobiec zarysowaniom podłogi.

Krzesło sosnowe Spartan zostało wykonane z najwyższej jakości litego drewna sosnowego. Charakteryzuje się ono jasnym odcieniem i wyraźnie widocznymi słojami, co nadaje mu naturalny i ekologiczny wygląd. Meble z drewna sosnowego są uniwersalne i pasują praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od stylu i oświetlenia. Dodatkowym atutem jest ich atrakcyjna cena w porównaniu do mebli wykonanych z buku lub dębu.

Krzesło może być dostępne w wersji z tapicerowanym siedziskiem (dostępna jest szeroka gama tkanin do wyboru) lub bez tapicerki w twardej wersji.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło sosnowe Spartan

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu