Stół sosnowy S33

1 opinia Nowość
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
680 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół drewniany sosnowy S33 to kolejny piękny model z naszej kolekcji mebli sosnowych.

Istotną kwestią przy wyborze stołu jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Dlatego, stół drewniany S33 oferowany jest w wielu bazowych rozmiarach:
- 90x60, 100x60, 110x60, 120x60;
- 120x70, 140x70;
- 160x80;
- 180x90, 200x90.
Stół sosnowy S33 jest modelem nierozkładanym.

Stół drewniany S33 w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego. Nogi stołu mają grubość 5,5 cm. Na ich szczycie umieszczona jest masywna oskrzynia o szerokości 9,5 cm. Całość wieńczy blat stołu o grubości 2,5 cm. Wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Stół pokryty jest lakierem ochronnym. Oferujemy możliwość pokrycia stołu na jedno z wielu dostępnych w naszej ofercie wybarwień. Szczegółowe informacje znajdują się obok.

Piękne ekologiczne stoły sosnowe z naszej oferty znajdują szerokie zastosowanie: od jadalni przez salon do kuchni po salon. Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się pięknym usłojeniem, co stanowi ozdobę mebla. Jasny naturalny kolor drewna podkreśla ich ekologiczny charakter. Dużą zaletą mebli sosnowych jest też ich atrakcyjna cena, która pomimo okrojonego budżetu pozwala zdecydować się na drewniany stół do swojego domostwa. Odpowiednio pielęgnowane stoły sosnowe są w stanie przetrwać wiele lat.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 60 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół sosnowy S33

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 13-01-2024 Monika

Bardzo solidnie wykonany stół. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam!

W górę do zdjęć i opisu