Stół sosnowy S22

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
680 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół sosnowy S22 to model z naszej najnowszej kolekcji ekologicznych i naturalnych stołów drewnianych.

Stół drewniany S22 to model z naszej najnowszej kolekcji stołów sosnowych.

Stół sosnowy drewniany S22 wykonany jest z litego drewna sosnowego. Zaokrąglone nogi stołu mają grubość 5,5 cm. Na ich szczycie umieszczona jest oskrzynia o szerokości 7cm. Całość wieńczy blat stołu, który również posiada zaokrąglone rogi. Usadowiony jest na wysokości 76,5 cm. Blat tego drewnianego stołu sosnowego S22 odznacza się grubością 2 cm. Stół pokryty jest lakierem ochronnym.

Oferujemy możliwość wybarwienia stołu na jeden z wielu dostępnych w naszej ofercie kolorów. Szczegółowe informacje znajdują sie pod ceną produktu.

Stół rozkładany sosnowy S22 można zamówić w jednym z kilku wariantów rozmiarowych: 90, 100, 110, 120, 140, 160 oraz 180 cm. Stół ten jest modelem nierozkładanym. Duża liczba oferowanych przez nas rozmiarów ma ułatwić Państwu znalezienie modelu pasującego do preferowanej wielkości pomieszczenia. Stoły sosnowe z naszej oferty znajdą szerokie zastosowanie: od jadalni przylegającej do kuchni po salon czy chociażby werandę.

Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się pięknym rysunkiem. Bogate usłojenie stanowi niesamowitą ozdobę mebla. Jasny naturalny kolor drewna podkreśla ich ekologiczny charakter. Jednym z większych atutów mebli sosnowych jest ich atrakcyjna cena, która pozwala zdecydować się na drewniany stół do swojego domostwa. Odpowiednio pielęgnowane stoły sosnowe służą długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 60 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół sosnowy S22

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu