Stół sosnowy S44

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
680 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół sosnowy S44 to kolejny stół nierozkładany z naszej kolekcji mebli sosnowych

Stół sosnowy S44 to stół z nierozkładanym blatem w kształcie kwadratu. . Stół ten posiada konstrukcję wykonaną z polskiego litego drewna sosnowego. Nogi stołu drewnianego ST44 mają grubość 5,5 cm. Oskrzynia stołu ma szerokość 9,5 cm, natomiast blat ma grubość 2,5 cm. Wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Stół drewniany sosnowy S44 oferowany jest w jednym rozmiarze: 75x75 cm.

Stół drewniany sosnowy S44 pokryty jest lakierem ochronnym. Oferujemy możliwość wybarwienia stołu na jeden z wielu dostępnych w naszej ofercie kolorów. Szczegółowe informacje znajdują się obok.

Piękne ekologiczne stoły sosnowe z naszej oferty znajdują szerokie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Ich uniwersalny charakter pozwala umieszczać je zarówno w jadalni, salonie, jak i w kuchni.
Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się naturalnym usłojeniem, co niesamowicie zdobi mebel. Jasny naturalny kolor drewna sosnowego podkreśla ich ekologiczny charakter. Dużą zaletą mebli sosnowych jest również ich atrakcyjna cena. Dzięki niej, pomimo okrojonego budżetu pozwala zdecydować się na drewniany stół do swojego domostwa. Odpowiednio pielęgnowane stoły sosnowe są w stanie przetrwać wiele lat.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 75 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 75 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół sosnowy S44

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu