Krzesło drewniane Ola

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Pisello 07
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
310 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Sztaplowane krzesło bukowe z okrągłym tapicerowanym siedziskiem do hoteli, restauracji i nowoczesnych wnętrz.

Wnętrzarskie trendy niezmiennie oscylują wokół hitów z poprzedniego stulecia. W taką sentymentalną podróż dekoratorską zabiera nas krzesło drewniane Ola..

Mebel wykonany jest z drewna bukowego charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia, plastycznością w obróbce, subtelnym rysunkiem usłojenia. Krzesło jest skręcone a śruby estetycznie zakrywamy drewnianymi zaślepkami. W najbardziej wymagających elementach - klejone i/lub łączone przy pomocy mikrowczepów. Podnosi to stabilność i wytrzymałość materiałów. Minimalizuje wszelkie pęknięcia i skłonnośc do wypaczeń.

Całkowita wysokość krzesła to 79cm. Siedzisko znajduje się na wysokości 48cm. Koło o średnicy 43cm sprawia, że całość jest nietuzinkowa, a dodatkowo umozliwia sztaplowanie.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w odróżnieniu od konkurencji, siedzisko wypełnione jest aż 5-centymetrową pianką tapicerską.
Może być obite dowolnym materiałem, ekoskórą lub skórą