Stół rozkładany S19D (fornir sękaty)

Produkt w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, okleina sękata
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Zamów meble już dzisiaj! Dostawa do Świąt gwarantowana! Pamiętaj, że za każde zamówienie możesz zapłacić przy odbiorze, po sprawdzeniu towaru.
1852 PLN
brutto/szt
1982
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Uwielbiany przez klientów stół S19 w nowej, dębowej odsłonie!

Stół rozkładany S19 (fornir sękaty) występuje w trzech rozmiarach: z blatem o średnicy:
-90cm,
-100cm,
-110cm.UWAGA. Prosimy przemyśleć ilość wkładek. Po zakupieniu stołu z 1 lub 2 wkładkami - nie będzie w przyszłości możliwości dokupienia kolejnych sztuk.

Blat można wydłużyć za pomocą 1, 2 lub 3 wkładek równych średnicy stołu, długich na 45cm każda. Wkładki trzymamy osobno, a w razie potrzeby układamy je na mocnych prowadnicach na mechaniźmie kulkowym i łączymy przy pomocy metalowych kołków i zbrojonych otworów. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.
Wykonany jest z solidnej płyty MDF precyzyjnie oklejonej naturalnym fornirem dębowym ze szlachetnym sękatym usłojeniem.
Układ słoi i sęków jest losowy i nie można go zaplanować.
Sęki są różnej wielkości a ich liczba jest przypadkowa.
Ubytki sęków są wypełniane specjalną czarną szpachlą, która pod wpływem czasu potrafi zmieniać kształt przez co w miejscu wypełnienia tworzą się dołki i szczelinki jest to normalne zachowanie.

Stoły sękate są robione w sposób uwydatniający naturalne piękno drewna elementy użyte do produkcji nie są selekcjonowane i pomimo tego, że pochodzą z jednego drzewa nie ma dwóch takich samych kawałków przez co stół sękaty eksponuje naturę drewna w taki sposób jak chciała tego natura.


Drzewa dębowe z których jest robiony fornir mają minimum 100 lat.

Nogi wykonane są z litego drewna dębowego, które cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na uszkodzenia i szlachetna struktura. Pięknie prezentuje sie w natralnych kolorach, ale zastosoawać mozna dowolne wybarwienie z naszej palety - w tym czarne bądź białe, dzięki czemu stół nabierze loftowego charakteru.

Stół okrągły rozkładany S19D to niezwykła trwałość w połączeniu z oryginalnym, niespotykanym wyglądem. Mebel dostępny jest w dziewięciu wariantach cenowych uzależnionych od wielkości blatu oraz ilości wkładek. Zachęcamy do wyboru maksymalnej ilości wkładek w celu zapewnienia maksimum komfortu sobie i swoim gościom (późniejsze dokupienie pojedynczej wkładki jest niemożliwe bez wymiany prowadnic, co wiąże się z dalszymi kosztami)

Wybierz kolor wybarwienia drewna z naszej palety barw. Najchętniej wybieranym połączeniem jest blat w kolorze dębu naturalnego plus czarne nogi oraz w całości dąb naturalny. Zdecyduj się na bessellerowe zestawienie kolorów lub dobierz własne współgrające z Twoim wnętrzem.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu: info@salonmeblowy.net

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Szerokość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S19D (fornir sękaty)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu