Stół rozkładany S19D (fornir sękaty)

Produkt w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, okleina sękata
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1802 PLN
brutto/szt
1952
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Uwielbiany przez klientów stół S19 w nowej, dębowej odsłonie!

Stół rozkładany S19 (fornir sękaty) występuje w trzech rozmiarach: z blatem o średnicy:
-90cm,
-100cm,
-110cm.UWAGA. Prosimy przemyśleć ilość wkładek. Po zakupieniu stołu z 1 lub 2 wkładkami - nie będzie w przyszłości możliwości dokupienia kolejnych sztuk.

Blat można wydłużyć za pomocą 1, 2 lub 3 wkładek równych średnicy stołu, długich na 45cm każda. Wkładki trzymamy osobno, a w razie potrzeby układamy je na mocnych prowadnicach na mechaniźmie kulkowym i łączymy przy pomocy metalowych kołków i zbrojonych otworów. Całość zabezpieczamy przy pomocy haczyków.
Wykonany jest z solidnej płyty MDF precyzyjnie oklejonej naturalnym fornirem dębowym ze szlachetnym sękatym usłojeniem.
Układ słoi i sęków jest losowy i nie można go zaplanować.
Sęki są różnej wielkości a ich liczba jest przypadkowa.
Ubytki sęków są wypełniane specjalną czarną szpachlą, która pod wpływem czasu potrafi zmieniać kształt przez co w miejscu wypełnienia tworzą się dołki i szczelinki jest to normalne zachowanie.

Stoły sękate są robione w sposób uwydatniający naturalne piękno drewna elementy użyte do produkcji nie są selekcjonowane i pomimo tego, że pochodzą z jednego drzewa nie ma dwóch takich samych kawałków przez co stół sękaty eksponuje naturę drewna w taki sposób jak chciała tego natura.


Drzewa dębowe z których jest robiony fornir mają minimum 100 lat.

Nogi wykonane są z litego drewna dębowego, które cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na uszkodzenia i szlachetna struktura. Pięknie prezentuje sie w natralnych kolorach, ale zastosoawać mozna dowolne wybarwienie z naszej palety - w tym czarne bądź białe, dzięki czemu stół nabierze loftowego charakteru.

Stół okrągły rozkładany S19D to niezwykła trwałość w połączeniu z oryginalnym, niespotykanym wyglądem. Mebel dostępny jest w dziewięciu wariantach cenowych uzależnionych od wielkości blatu oraz ilości wkładek. Zachęcamy do wyboru maksymalnej ilości wkładek w celu zapewnienia maksimum komfortu sobie i swoim gościom (późniejsze dokupienie pojedynczej wkładki jest niemożliwe bez wymiany prowadnic, co wiąże się z dalszymi kosztami)

Wybierz kolor wybarwienia drewna z naszej palety barw. Najchętniej wybieranym połączeniem jest blat w kolorze dębu naturalnego plus czarne nogi oraz w całości dąb naturalny. Zdecyduj się na bessellerowe zestawienie kolorów lub dobierz własne współgrające z Twoim wnętrzem.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu: info@salonmeblowy.net

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Szerokość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S19D (fornir sękaty)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu