Krzesło fotelowe Bydgostia - dębowe

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
485 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło fotelowe Bydgostia - dębowe to wariant, w którym nogi krzesła wykonane są z litego dębu

Niezwykle stylowe krzesło fotelowe Bydgostia - dębowe inspirowane estetyką PRL wprowadza do domu wygodę i doskonale komponuje się ze stylistyką vintage.

Wysokość całkowita krzesła wynosi 84cm, a wysokość do siedziska to 46cm.

Oparcie jest delikatnie wygięte w łuk i wypełnione sprężystą pianką, by zapewnieć komfortowy odpoczynek plecom. Jednocześnie subtelne przeszycie dodaje mu elegancji

Na szczególną uwagę zasługuje siedzisko wypełnione grubą (6cm) pianką, które montowane jest na pasach tapicerskich. Siedzący dosłownie zatapia się w krześle czując pełny relaks.
Poduszka siedziska wzmocniona jest pięknym kederem, który nadaje krzesłu elegancji.

Całość dopełniaja toczone nóżki wykonane z dębu zwężające się ku dołowi (średnica przy podłożu to 2,5cm)

Krzesło fotelowe Bydgostia - dębowe to idealne rozwiązanie do aranżacji każdego wnętrza, które pragnie nawiązać do estetyki PRL-u.
Krzesło zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale również odporność na uszkodzenia.
Jeśli szukasz eleganckiego i jednocześnie wygodnego krzesła, które doda charakteru Twojemu pomieszczeniu, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Ty wybierasz tapicerkę i wybarwienie nóżek. Na zyczenie mozemy wykonać krzesło łącząc różne tkaniny (np plecy w innym kolorze lub tkaninie ozdobnej).

Nie wahaj się dłużej i zamów to niepowtarzalne krzesło już dziś!

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło fotelowe Bydgostia - dębowe

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu