Stół rozkładany dębowy S27 retro

Produkt w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
3757 PLN
brutto/szt
3957
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Rozkładany stół dębowy w całości wykonany z pięknie usłojonego dzikiego dębu.

Stół dębowy S27 retro to wyjątkowy mebel, który łączy w sobie tradycyjną rzemieślniczą pracę z nowoczesnym designem. Jego solidna konstrukcja sprawia, że jest nie tylko praktycznym, ale również estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza.

Blat stołu wykonany jest z litego drewna dębowego o imponującej grubości 25 mm, co nadaje mu wyjątkową trwałość i charakter. Cała konstrukcja, łącznie z skrzynią, prowadnicami, oraz elementami łączącymi, została wykonana z tego samego gatunku drewna, co nadaje stołowi jednolity wygląd. Warto zaznaczyć, że jedynymi elementami nie pochodzącymi z drewna są użyte do montażu śruby i wkręty, co świadczy o dbałości o autentyczność materiałów.

Stół dębowy S27 retro został stworzony metodą rzemieślniczą, nawiązując do tradycji stolarskich sprzed lat. Każdy detal został wykonany z precyzją i starannością, co nadaje meblowi niepowtarzalny charakter.

Co sprawia, że ten stół jest szczególnie praktyczny, to mozliwość rozkładania. Dostępny jest w trzech rozmiarach blatu: 100cm, 110cm i 120cm.
W przypadku blatu 100 cm, wkładka 1x50cm jest w całości i przechowywana jest osobno.
W przypadku dwóch pozostałych rozmiarów (110cm i 120cm) wkładka 50cm jest umieszczona centralnie i rozkłada się jak książka, co nadaje stołowi dodatkową funkcjonalność.

Drewno dębowe, zwane dzikim dębem, użyte do produkcji stołu, charakteryzuje się naturalnym pięknem, a sęki widoczne na powierzchni blatu dodają mu uroku i autentyczności. Stół jest lakierowany, co nie tylko podkreśla naturalne piękno drewna, ale także chroni je przed uszkodzeniami. Na specjalne życzenie klienta istnieje również możliwość wykonania stołu olejowanego, co dodaje mu ciepłego i naturalnego wyglądu.

Stół dębowy S27 retro to nie tylko mebel do codziennego użytku, ale także wyraz osobistego stylu i szacunku dla tradycji rzemieślniczych. Jego solidna konstrukcja i estetyczny design sprawiają, że będzie on ozdobą każdego pomieszczenia, dodając mu unikalnego charakteru.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Szerokość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół dębowy S27 retro

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu