Krzesło drewniane K33 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło drewniane K33

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Piękny, minimalistyczny projekt o najwyższej jakości wykonania. Krzesło tapicerowane K33 to mebel, który przyciąga uwagę.

Wygodne obicie, mocne drewno i precyzja najmniejszego detalu to wybór na lata. Efekt lekkości został osiągnięty poprzez zostawienie otwartej przestrzeni w górnej ramie głowy krzesła.

Wykonanie drewnianego krzesła K33

Szkielet: wytrzymałe drewno bukowe to materiał, z którego wykonano stelaż. Buczyna to odporne na zniszczenie, masywne i podatne na lakierowanie drewno. Dzięki jego naturalnym właściwościom możesz otrzymać produkt w kolorze, jakiego potrzebujesz. Drewniane elementy pomalowano ekologiczną emulsją, która odpowiednio je impregnuje.

Siedzisko: i oparcie to setki kolorów i faktur do wyboru. Stwórz swój unikalny mebel, komponując tapicerkę z wybranym wybarwieniem nóg krzesła. Wygodę siedzenia zapewnia wytrzymała pianka wypełniająca obicie krzesła.

Do każdego produktu dołączono zestaw ochronnego materiału pod nogi krzesła .

Krzesło tapicerowane K33 to wysoki poziom estetyki. Aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem, odpowiednio je pielęgnuj. Nasz poradnik na dole strony podpowie Ci jak w prosty sposób chronić Twoje ulubione meble z drewna. Sprawdź sam, jak wytrzymałe jest drewno bukowe

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane K33

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 25-06-2021 Edyta

Spełnia oczekiwania, bardzo dobra cena do jakości.

W górę do zdjęć i opisu