Stół rozkładany S22 skos cienki blat

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1369 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół S22 skos cienki blat to stół będący odpowiednikiem modelu S22 skos.

Stół S22 skos cienki blat to nowoczesny mebel idealny zarówno do salonu, jak i jadalni.

Blat, o grubości zaledwie 18mm, wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF, którą pokrywa naturalny, dębowy laminat. Jego charakterystyczne usłojenie sprawia, że stół prezentuje się wyjątkowo w każdym wnętrzu. Aby dopasować idealny odcień do wystroju, zachęcamy do zamówienia próbek naszej laminowanej płyty za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Stół można łatwo rozłożyć, dodając jedną lub dwie wkładki, co zwiększa jego powierzchnię, jednocześnie zachowując stabilność. Wkładki te można przechowywać w specjalnie zaprojektowanej skrzyni umieszczonej pod blatem.

Nogi stołu, wykonane z litego buku, są idealnie gładkie, co zapewnia elegancki wygląd. Ich zwężanie ku dołowi oraz trapezoidalny rozstaw nadają meblowi lekkość i nowoczesny charakter. Nogi można wybarwić na czarno lub inny kolor z naszej palety, w tym biały, szary, grafitowy lub waniliowy, według życzenia klienta. Więcej informacji na temat wybarwień można znaleźć na naszej stronie internetowej.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: info@salonmeblowy.net.

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 0
Szerokość: 0 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S22 skos cienki blat

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu