Ława, stolik dębowy z półką

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1375 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Ława dębowa z półką łączy elegancję i funkcjonalność, oferując trwałość dębowego drewna.

Ława dębowa z półką stanowi idealne uzupełnienie każdego funkcjonalnie urządzonego domu. Ten elegancki i praktyczny element wyposażenia doskonale sprawdza się zarówno podczas relaksu na sofie, jak i podczas przyjmowania gości.

Stół ten oferowany jest w dwóch rozmiarach70*70*45 oraz 120*70*45 (dług*szer*wys) co pozwala na idealne wkomponowanie go w przestrzeń domową.

Blat, wykonany z litego drewna dębowego, zapewnia trwałość i wytrzymałość przez długie lata. Nogi, wykonane również z litego dębu, zapewniają stabilność całej konstrukcji.

Stół oferowany jest z opcją olejowania. Poi więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Ława dębowa z półką to nie tylko praktyczny, ale i nowoczesny dodatek do Twojego wnętrza.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Ława, stolik dębowy z półką

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu