Krzesło dębowe Bartek

Produkt w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Tasos 12
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
480 PLN
brutto/szt
520
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło dębowe Bartek to nasza propozycja na rok 2024.

Krzesło dębowe Bartek

Prezentujemy wyjątkowe krzesło dębowe Bartek, które dzięki swojemu niezwykłemu designowi i solidnej konstrukcji z litego dębu, jest nie tylko eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza, ale także gwarantem trwałości i komfortu na lata.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Materiał: Krzesło wykonane z wysokiej jakości litego dębu, z nogami z tego szlachetnego drewna oraz oparciem ze sklejki dębowej, zapewnia niezrównaną trwałość i stabilność. Dąb jest znanym materiałem o wysokiej odporności na ścieranie, co czyni krzesło dębowe Bartek idealnym wyborem na lata użytkowania.
  • Design: Zwraca uwagę pięknymi, naturalnymi usłojeniami dębu widocznymi na oparciu, dodającymi charakteru i elegancji. Jego prosta, ale stylowa forma doskonale komponuje się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi, czyniąc je idealnym wyborem do jadalni czy salonu.
  • Komfort: Siedzisko wypełnione jest grubą, 6-centymetrową pianką, montowaną na pasach tapicerskich, co zapewnia niezwykłą wygodę siedzenia. Szerokość siedziska (49 cm), wysokość (82 cm) oraz głębokość (56 cm) zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu użytkownikom o różnych wymiarach ciała.
  • Trwałość: Solidne nogi z litego dębu gwarantują stabilność i długowieczność, a zastosowanie sklejki dębowej na oparciu dodatkowo wzmacnia konstrukcję krzesła.

Krzesło dębowe Bartek to więcej niż zwykły mebel - to inwestycja w styl, komfort i trwałość. Jego niezwykły design i solidna konstrukcja z litego dębu sprawią, że będzie ono ozdobą każdego pomieszczenia, a jednocześnie zapewni wygodę i funkcjonalność na co dzień.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 82 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 48 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 50 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 45 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło dębowe Bartek

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu