Krzesło dębowe K1

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Angielskie kwiaty NATURAL
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
400 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło dębowe K1 to doskonały mebel o uniwersalnym zastosowaniu.

Krzesło Dębowe K1

 • Materiał: Wykonane z litego drewna dębowego, znane z trwałości i odporności na uszkodzenia, z elegancką fakturą i strukturą słojów.
 • Tapicerka: Wysokiej jakości materiały tapicerskie, w tym poliester, welur, skóra naturalna i ekologiczna, z opcjami plamoodpornymi dla wymagających klientów.
 • Wymiary:
  • Szerokość: 47 cm
  • Wysokość: 97 cm
  • Głębokość: 59 cm
 • Komfort: Siedzisko z miękkiej, poliuretanowej pianki, zapewniające maksimum wygody.
 • Uniwersalność: Idealne do różnych wnętrz, od salonu po kuchnię, dzięki klasycznej budowie i estetyce.
 • Gwarancja jakości: Spełnienie najwyższych standardów jakościowych, co zapewnia 100% zadowolenia z zakupu.
 • Długowieczność: Solidna konstrukcja i dbałość o szczegóły gwarantują użytkowanie przez długie lata, będąc funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło dębowe K1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu