Krzesło drewniane K35 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło drewniane K35

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Tradycyjne krzesło o designerskim projekcie. Krzesło bukowe K35 powstało dzięki połączeniu tradycyjnego kształtu z modernistycznym wyglądem.

W efekcie powstała konstrukcja, która nie pozostaje niezauważona. Przyciąga uwagę minimalistyczną formą, regularną budową i wizualną lekkością. Wybór dla osób, które lubią eksperymentować ze stylem wnętrz.

Wykonanie drewnianego krzesła K35

Szkielet: naturalne drewno bukowe to materiał mocny i trwały, cechujący się wysoką odpornością na ścieranie i dobrą tolerancją lakierów, dlatego został pokryty dodatkowo ekologiczną emulsją ochronną.

Siedzisko: może być obite wysokiej jakości tapicerką (wytrzymałą tkaniną lub skórą naturalną). Na zdjęciach przedstawiamy tylko niektóre modele obicia i kolorów mebla. Sprawdź całą ofertę tapicerki i wybarwienia. Kliknij w przyciski ‘tapicerka’, aby zobaczyć dziesiątki opcji do wyboru.

Do każdego modelu dołączono materiał filcowy pod jego nogi.

Postaw na jakość, która nigdy nie wychodzi z mody. Krzesło bukowe K35 to piękna forma na długie lata. Szukasz stolarza, który wykona Twój wymarzony mebel? Napisz do nas. Czekamy na Twoje pytania!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 40 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane K35

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 02-03-2021 Beata

Mają duży wybór tapicerek. Krzesla super. Polecam

W górę do zdjęć i opisu