Krzesło K36

Wybarwienie/tapicerka: Calvados,
Krzesło K36
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Ażurowa konstrukcja oparcia, wyprofilowane nogi, miękkie siedzisko. Krzesło tapicerowane K35 to wybór osób lubiących nowoczesny design idący w parze z dobrą jakością, która nigdy nie wychodzi z mody Lekkość wizualna i wytrzymałe materiały sprawiają, że projekt przyciąga wzrok i pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w modernistycznym stylu, jak i bardziej tradycyjnym.

Wykonanie
- Materiał, z którego wyprodukowano stelaż krzesła to naturalne drewno bukowe. Odpowiednio pielęgnowane wykazuje trwałość na wiele lat. Sprawdź nasze wskazówki pielęgnacyjne pod tym artykułem.
- Konstrukcja z drewna została pomalowana nieszkodliwą dla otoczenia emulsją ochronną.
- Interesuje Cię inny niż na przedstawionych zdjęciach kolor wybarwienia i tapicerki? Różne kombinacje sprawdzisz na tej stronie internetowej w polach KOLOR i TAPICERKA. Chcesz zobaczyć próbkę przed zakupem? Napisz do nas. Wyślemy Ci ją bezpłatnie.
- W zestawie ochronne podkładki gratis.

Szukasz projektów alternatywnych wobec masowych produktów z hipermarketów? Krzesło tapicerowane K35 to jedna z wielu naszych propozycji. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Czekamy na Twój telefon!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 40 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło K36

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane