Krzesło sosnowe Sonic Tapicerowane | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło sosnowe Sonic Tapicerowane

Krzesło sosnowe Sonic Tapicerowane
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło sosnowe Sonic cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Uwagę przyciąga jego nowoczesny i atrakcyjny wygląd, niska cena oraz fakt, że krzesło jest tapicerowane. Krzesła sosnowe to prostota wykonania, naturalna barwa, ale także funkcjonalność i trwałość. Krzesło może zdobić większość pomieszczeń mieszkalnych.


Przeznaczenie
Krzesło sosnowe Sonic tapicerowane przeznaczone jest do użytku w kuchni, jadalni, salonie, jak i w stołówce, restauracji bądź też hotelu czy pensjonacie.

Wykonanie
Krzesło Sonic tapicerowane wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego. Jego wierzchnia warstwa pokryta jest lakierem ekologicznym. Siedzisko i oparcie pokryte są miękką pianką poliuretanową, a następnie obite wygodną i trwałą tapicerką. Wymiary krzesła: (szer/wys/głęb): 39 x 94 x 41 cm. Do każdego krzesła dołączamy materiał filcowy pod nogi krzesła.

Podsumowanie
Krzesło sosnowe tapicerowane Sonic to modyfikacja krzesła sosnowego Sonic. Różnica polega na dołączeniu elementu tapicerskiego do wyglądu krzesła. Krzesło wykonane jest z litego drewna sosnowego najwyższej jakości. Meble wykonane z tego drewna charakteryzują się naturalnym i ekologicznym wyglądem wynikającym z jasnego zabarwienia sosnowego drewna i wyraźnie widocznych słoi. Dodatkową zaletą mebli sosnowych jest fakt, że pasują praktycznie do wszystkich pomieszczeń, bez względu na wystrój i zastosowane oświetlenie.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o meblu Krzesło sosnowe Sonic Tapicerowane

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu