1. Meble dębowe • SalonMeblowy.net.pl

Meble dębowe

Krzesła dębowe

3 opinie Krzesło dębowe tapicerowane Alex
Krzesło dębowe Alex
od 290 PLN
2 opinie Krzesło dębowe Oslo
Krzesło dębowe Oslo
od 295 PLN
9 opinii Krzesło dębowe Alena
Krzesło dębowe Alena
od 299 PLN
2 opinie Krzesło dębowe K15
Krzesło dębowe K15
od 300 PLN
3 opinie Krzesło dębowe tapicerowane Malibu Prezentacja
Krzesło dębowe Malibu
od 309 PLN
3 opinie Krzesło dębowe tapicerowane Costa
Krzesło dębowe Costa
od 324 PLN
2 opinie Krzesło dębowe tapicerowane Malta
Krzesło dębowe Malta
od 324 PLN
3 opinie Krzesło dębowe Split
Krzesło dębowe Split
od 335 PLN

Stoły dębowe

Stoły i krzesła dębowe

Zestaw stół i krzesła D1
Zestaw D1
od 5094 PLN
Zestaw stół i krzesła D2
Zestaw D2
od 4947 PLN
Zestaw D3
Zestaw D3
od 5196 PLN
Polecane wpisy na blogu
PODUSZKI – ROZWIĄZANIE DLA KRZESEŁ Z TWARDYM SIEDZISKIEM Gro naszych klientów decyduje się na krzesła z twardym siedziskiem. Ich zaletą jest niewątpliwie łatwiejsza pielęgnacja. Jeśli przewidujemy dłuższe biesiady – warto do takiego rozwiązania dodać podusz (...)
COVID19 a działalność sklepu Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie
Meble rattanowe Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe.
Działalność sklepu a Koronawirus W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Wiosenne porządki Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie.
Dom w stylu prowansalskim Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie.
Jak urządzić kuchnię? Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...)
Jak wybrać fotel do salonu? Wybór fotela do salonu to nie taka prosta sprawa. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli mebli. Niektóre wręcz zachęcają, by na nich usiąść, inne już na pierwszy rzut oka wyglądają jak narzędzie tort (...)
Mały balkon Ponad połowa ludzi z dużych miast w Polsce mieszka w mieszkaniach. Większość z tych mieszkań posiada balkon, który dla jednych jest zbawieniem, dla drugich zaś utrapieniem. Dzisiejszy artykuł będzie j (...)
Jak dobrać krzesła do salonu? Kiedy nie masz w domu pomieszczenia przeznaczonego na jadalnię dobrze byłoby wygospodarować odrobinę miejsca do spożywania posiłków na przykład w salonie. O ile jadalnia jest wdzięcznym do urządzania (...)
Krzesło z podłokietnikami czy bez – jakie wybrać? Krzesło z podłokietnikami, choć ma dość długą historię, nie jest zbyt częstym obrazkiem. Jakie ma wady, a jakie zalety? Czy warto je kupić?