Nasza firma

Jak powstała firma SAM-NET?

Pasja oraz doświadczenie z kraju i ze świata

Nasz sukces to wspólne przedsięwzięcie dwóch osób, które powstało dzięki połączeniu ich wiedzy oraz doświadczenia zdobytego na przełomie ostatnich 14 lat. Wiedza z zakresu projektowania i produkcji mebli zdobywana była zarówno w Polsce, jak i za granicą - poprzez pracę dla takich uznanych marek jak Marks & Spencer, czy Next. Dodatkowym atutem było zdobycie doświadczenia w zakresie marketingu internetowego w trakcie kierowania zespołem handlowców w firmie OPONEO. Te dwie solidne podstawy wspierane ogromną pasją i zaangażowaniem w budowanie profesjonalnych relacji z Klientami zaowocowało powstaniem firmy SAM-NET.

Co oferujemy naszym Klientom?

Marka budowana na wiedzy i profesjonalizmie

Każdego dnia utwierdzamy się w przekonaniu, iż nieustanne pogłębianie wiedzy oraz zdobywanie nowych kwalifikacji jest gwarantem zadowolenia naszych Klientów i drogą do umacniania wartościowej marki. Opinie pozyskiwane od naszych Klientów pozwalają nam efektywnie dostosowywać naszą ofertę tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nieodzownym elementem jest również najwyższa jakość oferowanych mebli. Nasza oferta zawiera estetyczne i funkcjonalne meble, które wspierane naszymi poradnikami pozwalają Klientowi bezproblemowo wybrać interesujące go pozycje. W każdej chwili gotowi jesteśmy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą poprzez konsultacje telefoniczne. Wieloletnia działalność w branży meblowej pozwoliła nam również zbudować sieć współpracy w zakresie materiałów tapicerskich - szeroki wachlarz rodzajów materiałów i wzorów tkanin pozwala dostosować naszą ofertę do każdego rodzaju aranżacji.

Obszar działalności

Od rynku lokalnego do ogólnopolskiego

Wiemy, że tradycyjnymi środkami przekazu nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich Klientów zainteresowanych nawiązaniem z nami współpracy. Dlatego też rozpoczęliśmy sprzedaż mebli poprzez Internet Wierzymy, iż popularność tego medium i jego szerokie grono odbiorców pozwoli nam w dotrzeć z naszą ofertą nawet w najdalsze zakątki Polski.