Pufy | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Pufy

 

Pufa to użytkowy mebel, który może stać się ozdobą każdego mieszkania. Oferowane w naszym sklepie pufy mają za zadanie spełniać obie te funkcje: stać się ozdobą, a jednocześnie posiadać wysokie właściwości użytkowe.

Pufa jest meblem, który ma za zadanie spełnić dwie funkcje: ozdobną oraz użytkową. Pufy oferowane w naszym sklepie z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w przedpokojach, jako użytkowy mebel przy zakładaniu butów, jak i w salonach, jako uzupełnienie wystroju pomieszczenia.

Zastosowanie

Pufy idealnie sprawdzają się w domowym zaciszu, gdzie można ich użyć przy stołach, jako dodatkowe siedzenie lub jako dostawić do kanapy przedłużając powierzchnię do spania. Pufa może także umilić wygodne siedzenie na fotelu, gdzie można jej użyć jako podpórka pod nogi.

Pufy sprawdzają się także w przedpokoju, gdzie siedząc na nich, można wygodnie założyć buty. Z tego też powodu, nasza oferta skierowana jest również do sklepów obuwniczych, w których wygoda i komfort klienta przed zakupem obuwia jest niezwykle istotna. Pufę wykorzystać również można jako podnóżek dostawiony do fotela, co zwiększa komfort wypoczynku.

Wykonanie

Pufy wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Stelaże wykonane są z litego drewna bukowego w połączeniu z płytą OSB oraz sklejką. Wygodne siedziska pokryte są wysokoplastycznymi piankami, oraz obite wysokiej jakości materiałami tapicerskimi.

Różne kolory

Pufy mogą być wykonane w dowolnym, zaproponowanym przez Ciebie rozmiarze. Wyślij nam swoją propozycję wymiarów pufy a my odeślemy Ci naszą wycenę. Proponujemy szeroki wybór kolorów i obić tapicerskich. Dostępne tapicerki można znaleźć w galerii pod opisem. Możemy również obić pufę tapicerką powierzoną przez Ciebie.

Polecane wpisy na blogu
Pomoc Ukrainie Sprawdź jak pomóc Ukraińcom i Ukrainie robiąc zakupy w naszych sklepach.
Wydłużony czas oczekiwania na wybrane produkty z naszej oferty Dowiedz się jakie produkty z naszej oferty mają wydłużony czas realizacji
Jak pielęgnować skóry tapicerskie? Skóra tapicerska wymaga specjalnej pielęgnacji. Poznaj sposoby na czystą i zadbaną tapicerkę
Czyszczenie tapicerek Utrzymanie tapicerek w stanie czystości nie jest takie trudne. Poznaj sprawdzone sposoby na czyszczenie tapicerek
Poduszki - rozwiązanie dla krzeseł z twardym siedziskiem Gro naszych klientów decyduje się na krzesła z twardym siedziskiem. Ich zaletą jest niewątpliwie łatwiejsza pielęgnacja. Jeśli przewidujemy dłuższe biesiady – warto do takiego rozwiązania dodać podusz (...)
COVID19 a działalność sklepu Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie
Meble rattanowe Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe.
Działalność sklepu a Koronawirus W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Wiosenne porządki Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie.
Dom w stylu prowansalskim Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie.
Jak urządzić kuchnię? Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...)