Meble na raty 0%

W naszym salonie można kupić meble w systemie ratalnym 0%. Płacisz cenę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej.

Meble na raty

RATY 10x0% BEZ ODSETEK BEZ PROWIZJI BEZ PIERWSZEJ WPŁATY

Co oznaczają raty 0%?

Raty 0% RRSO 0% oznaczają 0 odsetek, 0 prowizji, 0 ubezpieczenia, 0 ukrytych kosztów, 0 pierwszej wpłaty. Nie ma tu żadnego przysłowiowego "haczyka". Płacisz kwotę produktu podzieloną przez ilość rat i to wszystko.

Dlaczego warto skorzystać z rat 0%?

  • ✔ bez odsetek, prowizji i ukrytych kosztów
  • ✔ minimum formalności, całość przeprowadzana online
  • ✔ minimalna kwota kredytu 100 zł, maksymalna – 40 000 zł
  • ✔ spłacasz w wygodnych ratach 0%
  • ✔ szybka i wygodna realizacja zamówienia

Marzy Ci się zmiana wystroju wnętrza, ale nie masz gotówki? Ta propozycja jest dla Ciebie!
Nie czekaj i kup dzisiaj meble w systemie ratalnym 0% RRSO 0%

Jak kupić w systemie raty 0%?

  1. Wybierz produkt i umieść go w koszyku.
  2. Na etapie wyboru płatności wybierz płatność BNP Paribas Bank Polska S.A. Raty 0%.
BNP Paribs - jak kupić meble na raty

Jak to działa?

Przykładowo: kupujesz meble za 3 989,60 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie www.salonmeblowy.net.pl wyliczona na dzień 23.01.2023 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 989,60 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 989,60 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł), 10 miesięcznych rat równych po 398,96 zł każda.

Okres kredytowania od 3 do 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu 40 000 zł. Minimalna kwota kredytu 100 zł. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. SAM-NET Rafał Kochanowski z siedzibą w Lisi Ogon współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zestawy meblowe - stoły i krzesła Zestawy

Najciekawsze kompozycje mebli stworzone z najpopularniejszych produktów.Poznaj naszą ofertę łączącą stoły z krzesłami w przepiękne zestawy.

Przejdź do oferty
Stoły rozkładane i nierozkładane Stoły

Stoły rozkładane w ponad 20 wzorach i w nieograniczonej ilości wybarwień. Znajdź stół dla siebie i ciesz się pięknym wystrojem Twojego wnętrza.

Przejdź do oferty
Krzesła do kuchni, jadalni i salonu Krzesła

Oferta, którą Wam prezentujemy składa się ze starannie dobranych krzeseł o różnorodnej stylistyce, by w jak największym stopniu spełnić Wasze oczekiwania.

Przejdź do oferty
Przepiękne i stylowe fotele Fotele

Fotel jest kompromisem. Łączy w sobie wygodę i miękkość łóżka z zachowaniem pozycji wyprostowanej, jaką zapewnia krzesło. Zobacz nasze najlepsze fotele.

Przejdź do oferty
Wygodne i eleganckie pufy Pufy

Pufa to mebel zarówno ozdobny jak i użytkowy. W naszej ofercie proponujemy meble łączące obie te cechy. Przejrzyj ofertę i znajdź swoją pufę.

Przejdź do oferty
Ławy na każdą okazję Ławy

Ławy mogą być podstawką pod ozdoby postawione w zaciszu domowym, mogą również funkcjonować jako stolik, przy którym spędzimy miłe chwile.

Przejdź do oferty