Raty 0% | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Meble na raty 0%

Od dziś w naszym salonie można kupić meble w systemie ratalnym 0%. Płacisz cenę produktu, jaka widnieje w naszym sklepie i ani złotówki więcej.

Meble na raty

RATY 10x0% BEZ ODSETEK BEZ PROWIZJI BEZ PIERWSZEJ WPŁATY

Co oznaczają raty 0%?

Raty 0% RRSO 0% oznaczają 0 odsetek, 0 prowizji, 0 ubezpieczenia, 0 ukrytych kosztów, 0 pierwszej wpłaty. Nie ma tu żadnego przysłowiowego "haczyka". Płacisz kwotę produktu podzieloną przez ilość rat i to wszystko.

Dlaczego warto skorzystać z rat 0%?

  • ✔ bez odsetek, prowizji i ukrytych kosztów
  • ✔ minimum formalności, całość przeprowadzana online
  • ✔ minimalna kwota kredytu 100 zł, maksymalna – 40 000 zł
  • ✔ spłacasz w wygodnych ratach 0%
  • ✔ szybka i wygodna realizacja zamówienia

Marzy Ci się zmiana wystroju wnętrza, ale nie masz gotówki? Ta propozycja jest dla Ciebie!
Nie czekaj i kup dzisiaj meble w systemie ratalnym 0% RRSO 0%

Jak kupić w systemie raty 0%?

  1. Wybierz produkt i umieść go w koszyku.
  2. Na etapie wyboru płatności wybierz płatność BNP Paribas Bank Polska S.A. Raty 0%.
BNP Paribs - jak kupić meble na raty

Jak to działa?

Przykładowo: kupujesz meble za 3 400,90 zł.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie www.salonmeblowy.net.pl wyliczona na dzień 02.06.2022 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 400,90 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 400,90 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł), 10 miesięcznych rat równych po 340,09 zł każda.

Okres kredytowania 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu 40 000 zł. Minimalna kwota kredytu 100 zł. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. SAM-NET Rafał Kochanowski z siedzibą w Lisi Ogon współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zestawy meblowe - stoły i krzesła Zestawy

Najciekawsze kompozycje mebli stworzone z najpopularniejszych produktów.Poznaj naszą ofertę łączącą stoły z krzesłami w przepiękne zestawy.

Przejdź do oferty
Stoły rozkładane i nierozkładane Stoły

Stoły rozkładane w ponad 20 wzorach i w nieograniczonej ilości wybarwień. Znajdź stół dla siebie i ciesz się pięknym wystrojem Twojego wnętrza.

Przejdź do oferty
Krzesła do kuchni, jadalni i salonu Krzesła

Oferta, którą Wam prezentujemy składa się ze starannie dobranych krzeseł o różnorodnej stylistyce, by w jak największym stopniu spełnić Wasze oczekiwania.

Przejdź do oferty
Przepiękne i stylowe fotele Fotele

Fotel jest kompromisem. Łączy w sobie wygodę i miękkość łóżka z zachowaniem pozycji wyprostowanej, jaką zapewnia krzesło. Zobacz nasze najlepsze fotele.

Przejdź do oferty
Wygodne i eleganckie pufy Pufy

Pufa to mebel zarówno ozdobny jak i użytkowy. W naszej ofercie proponujemy meble łączące obie te cechy. Przejrzyj ofertę i znajdź swoją pufę.

Przejdź do oferty
Ławy na każdą okazję Ławy

Ławy mogą być podstawką pod ozdoby postawione w zaciszu domowym, mogą również funkcjonować jako stolik, przy którym spędzimy miłe chwile.

Przejdź do oferty