Stoły, stoliki i krzesła do restauracji, hoteli, pubów itp.

Strefa dla restauracji, hoteli, pubów, gospodarstw agroturystycznych, ośrodków wczasowych itp. Znajdziesz tu np. nasze wygodne stoły i krzesła do restauracji.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Oferta przeznaczona jest dla właścicieli i osób zarządzających restauracjami, hotelami, pubami, motelami, kawiarniami itp.

Oferujemy duży wybór mebli, wśród których znajdziesz stoły i krzesła, meble typowo restauracyjne (stoły na metalowych nogach i inne), fotele, pufy, kanapy, czy innego rodzaju meble tapicerowane. Posiadamy szeroką gamę krzeseł do restauracji i lokali gastronomicznych! Oferujemy korzystny cennik w stosunku do jakości.

Dlaczego warto u nas zamawiać meble?

  • Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dostosować do Twoich wymagań.
  • W zależności od rozmiaru złożonego przez Ciebie zamówienia (ilość mebli , miejsce dostawy) przygotujemy specjalną, indywidualnie dobraną ofertę.
  • Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty, tanio zakupisz potrzebne wyposażenie.
  • Istnieje możliwość wykonania mebli typowo pod zamówienie i projekt Klienta.
  • Wszystkie stoły i krzesła z naszej oferty można w dowolny sposób łączyć w zestawy, zmieniać wymiary stołów oraz wybierać wersje stołu: rozkładany – nierozkładany.

Meble do lokali gastronomicznych

Wybierając meble do hotelu lub restauracji, należy spojrzeć na sytuację z dwóch perspektyw - zarówno właściciela, jak i klientów odwiedzających obiekt. Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość, aby tanio nabyć solidne umeblowanie, które będzie dobrze dopasowane do reszty wnętrza. Oprócz tego stoły i krzesła do restauracji powinny spełniać następujące kryteria:

  • być łatwe do utrzymania w czystości
  • trwałe, nieulegające szybko zarysowaniu, wgnieceniom,
  • mieszczące dużo gości, przy równoczesnym zachowaniu oszczędności miejsca,
  • lekkie, aby można było je swobodnie przenosić w razie potrzeby.

Wybór mebli zależy w dużej mierze od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, dlatego nasz sklep internetowy posiada w ofercie specjalne zestawy biesiadne, utrzymane w jednolitej stylistyce. Rozkładane stoliki dzięki zastosowaniu wielu wkładek mogą pomieścić nawet do 16 osób, co świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie organizowane są duże uroczystości rodzinne, takie jak wesela, chrzciny czy rocznice. Goście mogą wspólnie biesiadować przy jednym stole, a zagospodarowanie miejsca na sali staje się dla właściciela łatwiejsze. W lokalach, które głównie pełnią funkcje restauracji lub miejsca na hotelowe posiłki, dobrze sprawdzą się natomiast stoliki na 4-6 osób, ponieważ najczęściej takie grupy osób pojawiają się w tych miejscach. Kwadratowe lub prostokątne stoliki, o takiej samej wysokości oraz utrzymane w tym samym stylu, dają możliwość ich późniejszego złączenia razem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Chcąc utrzymać gości na dłużej, należy zadbać o to, aby stoły i krzesła do restauracji były wygodne. Klienci często przebywają w pomieszczeniu kilka godzin, warto więc zadbać o to, aby wspominali dobrze lokal nie tylko dzięki zasługom obsługi, ale i komfortowym miejscom do wypoczynku.

Produkty z naszego sklepu internetowego mogą sprawić, że prowadzenie restauracji, hotelu lub domu wypoczynkowego będzie łatwiejsze, dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i ekonomicznych rozwiązań w kwestii umeblowania. Sprawdź naszą ofertę i zobacz przykładowe realizacje z naszym udziałem.

Karczma w Stodole w Tomaszkowie

ul. Wulpińska 27, 11-034 Tomaszkowo. (+48) 607 096 236

Karczma znajduję się 10 km od Olsztyna - stolicy Warmii, nad jeziorem Wulpińskim. Jedzenie staropolskie - ryby smażone i z pieca, kaczka z sosem wiśniowym, kaszanka własnego wyrobu z cebulką, czernina z kluskami szarymi, golonka w piwie.

Karczma w Stodole to restauracja o eleganckim, stylowym wystroju. Minimalistyczne wnętrze ozdabiają cięte, żywe kwiaty. Serwujemy smaczną kuchnię domową, a wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu. Naszym gościom proponujemy menu zmieniające sie w rytmie pór roku, które jest aktualizowane sezonowo. Znajdą tam Państwo autorskie dania, skomponowane i zbilansowane z myślą o zadowoleniu gości.

email: pieludz.sebastian@gmail.com, facebook: facebook.com/karczmawstodole

Restauracja & Caffe Club Smak Story

ul. Szwedzka 24a, 22-400 Zamość. (+48) 781-781-111, (+48) 781-991-299

Smak Story Caffe Club to wyjątkowe miejsce, pełne uroku i magi. Czas w Smak Story płynie inaczej i smakuje inaczej – europejska i polska kuchnia przygotowywana przez naszych kucharzy zaspokoi każde podniebienie. Doskonały wybór alkoholi, przygotowywane na miejscu ciasta i desery, nienaganna obsługa – wszystko to sprawia, że w restauracji Smak Story bywa się i wraca do niej z przyjemnością. Smak Story jest miejscem idealnym zarówno na rodzinny obiad, romantyczną kolację jak również biznesowy lunch.

www: www.smakstory.pl, email: info@smakstory.pl info@smakstory.pl, facebook: facebook.com/pages/Smak-Story/302795043090151

Restauracja "FLORENCKA"

ul. 7 Kamienic 14, Częstochowa (+48) 790-263-742.

facebook: facebook.com/restauracjaflorencka

"ArKadia" Ośrodek Wczasowy

Sokole Kuźnica 2, 86-013 Mąkowarsko (woj.kujawsko-pomorskie). (+48) 532-543-443.

Sokole-Kuźnica to piękne, niezwykle malownicze miejsce, położone nad Zalewem Koronowskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród jezior i lasów, znajduje się nasz ośrodek wczasowy „ArKadia”. Jest to ośrodek po byłym O.W. Kuratorium Oświaty. Dziś odnowiony i zmodernizowany, stoi otworem dla wszystkich Gości, którzy mile wracają wspomnieniami do tego miejsca oraz dla tych, którzy pragną zasmakować spokoju ,wypoczynku i miłych wrażeń... Jest to raj dla wędkarzy, myśliwych, grzybiarzy, a także smakoszy jagód. Dla kochających aktywny wypoczynek - to także idealny wybór. Wody Zalewu Koronowskiego są świetnym miejscem na żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, wycieczki rowerami wodnymi, pływanie. Okoliczne lasy są miejscem dla amatorów spacerów i biegania. Najnowszy trend – nordic walking, jazda rowerem to nigdzie indziej, jak tylko w Sokole Kuźnicy...

www: www.arkadia-wczasy.pl, email: info@arkadia-wczasy.pl

Eljazz Club & Restaurant85-117 Bydgoszcz ,

ul. Kręta 3 - 1 piętro, tel. (52) 322 15 74

Restauracja mieści się w starej XIX wiecznej kamienicy przy ul. Krętej 3 w Bydgoszczy na I piętrze - około 20 m od Starego Rynku. Restauracja Eljazz wyróżnia się spośród innych lokali nie tylko kuchnią o muzycznych nazwach, ale także nowoczesnymi wnętrzami i starannie dobraną oprawą muzyczną. Tu można wysłuchać ostatnich nagrań Eljazz Big-Bandu czy LA Trio oraz innych wykonawców w klimacie smooth jazz i chill-out, rytmów tak często wybrzmiewających na żywo w sąsiadującym na parterze klubie Eljazz.

www: eljazz.com.pl, email: eliaszkinga@gmail.com, facebook: eljazz.bydgoszcz

OWK "WOJTATÓWKA"Krzus Elżbieta, Żabnica

ul. Wojtatówka 13, tel. (33) 864 28 37