Stoły do jadalni rozkładane | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Stoły do jadalni

14 opinie Stół kwadratowy S18 rozkładany
Stół S18
od 1708 PLN
16 opinii Stół prostokątny S2 rozkładany
Stół S2
od 1165 PLN
30 opinii Stół prostokątny S3 rozkładany Promocja Prezentacja
Stół S3
od 1065 PLN
wcześniej od 1165 PLN
10 opinii Stół prostokątny S5 rozkładany
Stół S5
od 1165 PLN
5 opinii Stół owalny S9 rozkładany
Stół S9
od 1170 PLN
4 opinie Stół prostokątny S16 rozkładany
Stół S16
od 1783 PLN
18 opinii Stół okrągły Ludwik rozkładany biały prowansalski Promocja
Stół okrągły Ludwik biały
od 1655 PLN
wcześniej od 1805 PLN
18 opinii Stół prostokątny rozkładany Mini-Maxi
Stół Mini-Maxi
od 1830 PLN
16 opinii Stół okrągły S17 rozkładany
Stół S17
od 2160 PLN
18 opinii Stół Biesiadny S11 rozkładany prostokątny drewniany Promocja
Stół Biesiadny S11
od 2799 PLN
wcześniej od 2999 PLN

Proponujemy stoły do jadalni w różnych rozmiarach i kształtach. Stoły mają możliwość rozłożenia, co jest dużą zaletą, gdy chcemy ugościć większą liczbę osób przy stole.

Stół w jadalni to ważny element wystroju naszego mieszkania. Wokół stołu często skupia się życie towarzyskie domowników i nie tylko. Przy stole siedzimy, jemy, czasem czytamy lub po prostu odpoczywamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia odpowiedniego stołu dla siebie.

W jadalni najważniejszy jest stół

Jadalnia może oznaczać w zasadzie zarówno salon, jak i kuchnię. Jest to miejsce, w którym spożywamy posiłki samemu lub w gronie rodziny. Niezależnie od umiejscowienia, najistotniejszym meblem jadalni jest stół.

Trwałość, funkcjonalność, estetyka

Stół do jadalni musi spełnić szereg wymagań. Ma być trwały, stabilny, estetyczny, łatwy do czyszczenia a także najlepiej, żeby miał możliwość powiększenia swojej powierzchni poprzez rozłożenie. Różnorodność oczekiwań wynika z wielofunkcyjności stołów: służą do spożywania na nim posiłków, spotykamy się przy nich z rodziną, przyjaciółmi, organizujemy przyjęci i prywatki. Zdarza się także, że wykonujemy przy nim różne prace.

Dopasuj rozmiar stołu do pomieszczenia

Przed wyborem stołu dobrze jest wymierzyć miejsce, w którym będzie stół usadowiony. Pamiętajmy o uwzględnieniu miejsca na krzesła. Dla nich także trzeba wygospodarować odpowiednią przestrzeń, tak, aby można było bez problemu je odsunąć i wstać od stołu. W taki sposób powinniśmy mierzyć potrzebną przestrzeń – w sytuacji z odsuniętymi krzesłami. Dlatego, do stołów, które są w naszej ofercie, proponujemy również dobór krzeseł. W ten sposób można tworzyć własne zestawy.

Używaj podkładek przez pierwsze tygodnie

Blaty stołów zapewniają wysoką ochronę przed odbarwieniami powstałymi wskutek rozlania alkoholu lub działania wysokiej temperatury (np. rozlania gorącej wody).

UWAGA! Przez pierwsze 3 tygodnie po otrzymaniu od nas stołu należy używać podkładek. Jest to istotne, gdyż zamawiane stoły dostarczane są niemal prosto z fabryki. Lakier ochronny, który pokrywa blat potrzebuje około miesiąca, by uzyskać pełnię właściwości ochronnych. Po okresie 3 tygodni można spokojnie używać blatów bez podkładek.

Polecane wpisy na blogu
Pomoc Ukrainie Sprawdź jak pomóc Ukraińcom i Ukrainie robiąc zakupy w naszych sklepach.
Wydłużony czas oczekiwania na wybrane produkty z naszej oferty Dowiedz się jakie produkty z naszej oferty mają wydłużony czas realizacji
Jak pielęgnować skóry tapicerskie? Skóra tapicerska wymaga specjalnej pielęgnacji. Poznaj sposoby na czystą i zadbaną tapicerkę
Czyszczenie tapicerek Utrzymanie tapicerek w stanie czystości nie jest takie trudne. Poznaj sprawdzone sposoby na czyszczenie tapicerek
Poduszki - rozwiązanie dla krzeseł z twardym siedziskiem Gro naszych klientów decyduje się na krzesła z twardym siedziskiem. Ich zaletą jest niewątpliwie łatwiejsza pielęgnacja. Jeśli przewidujemy dłuższe biesiady – warto do takiego rozwiązania dodać podusz (...)
COVID19 a działalność sklepu Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie
Meble rattanowe Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe.
Działalność sklepu a Koronawirus W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Wiosenne porządki Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie.
Dom w stylu prowansalskim Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie.
Jak urządzić kuchnię? Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...)