1. Stoły do jadalni rozkładane • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

Zestawy

Stoły

Krzesła

Meble dębowe

Meble z nadrukiem

Fotele

Pufy

Ławy

Stoły do jadalni

Proponujemy stoły do jadalni w różnych rozmiarach i kształtach. Stoły mają możliwość rozłożenia, co jest dużą zaletą, gdy chcemy ugościć większą liczbę osób przy stole.

Stół w jadalni to ważny element wystroju naszego mieszkania. Wokół stołu często skupia się życie towarzyskie domowników i nie tylko. Przy stole siedzimy, jemy, czasem czytamy lub po prostu odpoczywamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i znalezienia odpowiedniego stołu dla siebie.

Przeczytaj cały opis »

Stół S18

Cena od 1523PLN

Stół S2

Cena od 1015PLN do 1713PLN

Stół S3

Cena od 1015PLN do 1713PLN

Stół S5

Cena od 1015PLN do 1713PLN

Stół S9

Cena od 1020PLN do 1713PLN

Stół Mini-Maxi

Cena od 1480PLN do 1600PLN

Stół okrągły Ludwik biały

Cena od 1505PLN do 1835PLN

Stół S16

Cena od 1533PLN do 1595PLN

Stół S17

Cena od 1830PLN do 1880PLN

Stół Biesiadny S11

Cena od 2329PLN do 2739PLN

W jadalni najważniejszy jest stół

Jadalnia może oznaczać w zasadzie zarówno salon, jak i kuchnię. Jest to miejsce, w którym spożywamy posiłki samemu lub w gronie rodziny. Niezależnie od umiejscowienia, najistotniejszym meblem jadalni jest stół.

Trwałość, funkcjonalność, estetyka

Stół do jadalni musi spełnić szereg wymagań. Ma być trwały, stabilny, estetyczny, łatwy do czyszczenia a także najlepiej, żeby miał możliwość powiększenia swojej powierzchni poprzez rozłożenie. Różnorodność oczekiwań wynika z wielofunkcyjności stołów: służą do spożywania na nim posiłków, spotykamy się przy nich z rodziną, przyjaciółmi, organizujemy przyjęci i prywatki. Zdarza się także, że wykonujemy przy nim różne prace.

Dopasuj rozmiar stołu do pomieszczenia

Przed wyborem stołu dobrze jest wymierzyć miejsce, w którym będzie stół usadowiony. Pamiętajmy o uwzględnieniu miejsca na krzesła. Dla nich także trzeba wygospodarować odpowiednią przestrzeń, tak, aby można było bez problemu je odsunąć i wstać od stołu. W taki sposób powinniśmy mierzyć potrzebną przestrzeń – w sytuacji z odsuniętymi krzesłami. Dlatego, do stołów, które są w naszej ofercie, proponujemy również dobór krzeseł. W ten sposób można tworzyć własne zestawy.

Używaj podkładek przez pierwsze tygodnie

Blaty stołów zapewniają wysoką ochronę przed odbarwieniami powstałymi wskutek rozlania alkoholu lub działania wysokiej temperatury (np. rozlania gorącej wody).

UWAGA! Przez pierwsze 3 tygodnie po otrzymaniu od nas stołu należy używać podkładek. Jest to istotne, gdyż zamawiane stoły dostarczane są niemal prosto z fabryki. Lakier ochronny, który pokrywa blat potrzebuje około miesiąca, by uzyskać pełnię właściwości ochronnych. Po okresie 3 tygodni można spokojnie używać blatów bez podkładek.

Polecane wpisy na blogu

COVID19 a działalność sklepu

Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian. Więcej »

Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie Więcej »

Meble rattanowe

Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe. Więcej »

Działalność sklepu a Koronawirus

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian. Więcej »

Wiosenne porządki

Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie. Więcej »

Dom w stylu prowansalskim

Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie. Więcej »

Jak urządzić kuchnię?

Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...) Więcej »

Jak wybrać fotel do salonu?

Wybór fotela do salonu to nie taka prosta sprawa. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli mebli. Niektóre wręcz zachęcają, by na nich usiąść, inne już na pierwszy rzut oka wyglądają jak narzędzie tort (...) Więcej »

Mały balkon

Ponad połowa ludzi z dużych miast w Polsce mieszka w mieszkaniach. Większość z tych mieszkań posiada balkon, który dla jednych jest zbawieniem, dla drugich zaś utrapieniem. Dzisiejszy artykuł będzie j (...) Więcej »

Jak dobrać krzesła do salonu?

Kiedy nie masz w domu pomieszczenia przeznaczonego na jadalnię dobrze byłoby wygospodarować odrobinę miejsca do spożywania posiłków na przykład w salonie. O ile jadalnia jest wdzięcznym do urządzania (...) Więcej »

Krzesło z podłokietnikami czy bez – jakie wybrać?

Krzesło z podłokietnikami, choć ma dość długą historię, nie jest zbyt częstym obrazkiem. Jakie ma wady, a jakie zalety? Czy warto je kupić? Więcej »

Jak wyprać tapicerkę krzesła?

Krzesła tapicerowane mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest wygoda – można na nich siedzieć wygodnie godzinami. Niestety, mają też wadę. Łatwo je pobrudzić, a plamę trudno czasami zmyć. Dziś radz (...) Więcej »