1. Stoły do salonu • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

Zestawy

Stoły

Krzesła

Meble dębowe

Meble z nadrukiem

Fotele

Pufy

Ławy

Stoły do salonu

Salon jest takim miejscem, gdzie często odpoczywamy, spożywamy posiłek lub spędzamy czas z rodziną lub znajomymi. Stół jest nieodzowną częścią tego pomieszczenia.

Stół jest ważnym elementem wystroju każdego salonu. Oferowane przez nas stoły mają możliwość rozłożenia, co jest dużą zaletą, gdy potrzebujemy więcej miejsca przy stole. Do stołu można dobrać krzesła tworząc zestaw. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, bo zestaw zawsze będzie tańszy, niż kupno poszczególnych elementów osobno.

Przeczytaj cały opis »

Stół S18

Cena od 1523PLN

Stół S3

Cena od 1015PLN do 1713PLN

Stół S7

Cena od 1020PLN do 1713PLN

Stół S10

Cena od 1020PLN do 1713PLN

Stół S1

Cena od 1020PLN do 1712PLN

Stół S2 biały

Cena od 1130PLN do 1907PLN

Stół S3 biały

Cena od 1140PLN do 1908PLN

Stół okrągły Ludwik

Cena od 1405PLN do 1735PLN

Stół S4A

Cena od 1414PLN do 1585PLN

Stół Mini-Maxi

Cena od 1480PLN do 1600PLN

Stół okrągły Ludwik biały

Cena od 1505PLN do 1835PLN

Stół S16

Cena od 1533PLN do 1595PLN

Stół S13

Cena od 1615PLN do 1915PLN
Stół S19

Stół S19

Cena od 1615PLN do 1965PLN

Stół S17

Cena od 1830PLN do 1880PLN

Stół Biesiadny S11 prostokątny

Cena od 2329PLN do 2739PLN

Stół ozdobą salonu

Salon to miejsce, w którym często przesiadujemy pod koniec dnia. Relaksujemy się po dniu pracy, odpoczywamy z rodziną lub miło spędzamy czas w towarzystwie przyjaciół. Stół, który wstawiamy do salonu, będzie pełnił ogromną rolę w jego wystroju. Należy pamiętać, by stół był przedłużeniem lub rozwinięciem stylu, który zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego salonu.

Dopasuj rozmiar stołu do pomieszczenia

Wybierając stół do salonu, należy najpierw dobrze wymierzyć nasz salon. Dopiero wtedy szukać odpowiedniego stołu – najlepiej od razu wraz z krzesłami.

Wybierz stół rozkładany

Do wystroju własnego salonu, warto wybrać stół, który ma możliwość rozłożenia – stół rozkładany. Taki stół może w ramach codziennego funkcjonowania stać złożony, zajmując tym samym mniej miejsca. W razie konieczności stół można rozłożyć, dzięki czemu pomieścimy przy nim większą liczbę gości.

Dobierz krzesła i stwórz zestaw

Oferowane przez nas stoły można dowolnie konfigurować w zestawy z krzesłami z naszej oferty. Stoły można wybierać w dowolnych wybarwieniach, by w największym stopniu dopasować stół do naszych upodobań.

Używaj podkładek przez pierwsze tygodnie

Blaty stołów zapewniają wysoką ochronę przed odbarwieniami powstałymi wskutek rozlania alkoholu lub działania wysokiej temperatury (np. rozlania gorącej wody).

UWAGA! Przez pierwsze 3 tygodnie po otrzymaniu od nas stołu należy używać podkładek. Jest to istotne, gdyż zamawiane stoły dostarczane są niemal prosto z fabryki. Lakier ochronny, który pokrywa blat potrzebuje około miesiąca, by uzyskać pełnię właściwości ochronnych. Po okresie 3 tygodni można spokojnie używać blatów bez podkładek.

Polecane wpisy na blogu

Świąteczny stół 2017

Do świąt Bożego Narodzenia zostało już naprawdę niewiele czasu, warto zatem pomyśleć jak ustroić stół na zbliżające się świata. Więcej »

Stolik kawowy - podstawowe informacje

Stolik kawowy jest meblem, który musi być dobrze dopasowany. Stolik nie jest meblem dominującym, dlatego śmiało możesz go dopasować do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Więcej »

Zabawa światłem

Oświetlenie w pomieszczeniu pełni przede wszystkim funkcję użytkową, jednak odpowiednio dobrane może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz odmienić wnętrze. Więcej »

Stoły, stoły i stoliki czyli jak wybrać odpowiedni stół do salonu?

Od wieków stół stanowi swoisty symbol więzi pomiędzy rodzina. To właśnie przy stole najczęściej spotykamy się czy to przy niedzielnych obiadach, czy przyjęciach urodzinowych. Więcej »

Pokój dzienny

Pokój dzienny (ang. living room), to główny pokój mieszkania. Nazywa się również pokojem gościnnym, czasem salonem. W każdym razie mam na myśli ten pokój, w którym najczęściej przebywa rodzina, goście (...) Więcej »

Meble modułowe do salonu

Gotowe rozwiązania często okazują się najlepszą opcją. Gotowa zabudowa czyli meble „modułowe” z pewnością będą prezentować się spójnie i harmonijnie. Więcej »

Pokój dzienny w nowej odsłonie

Elegancki, przytulny, designerski, a może po prostu funkcjonalny? Pokój dzienny może mieć wiele twarzy. Najważniejsze aby wydawał się przestronny i przystosowany do domowników i ich potrzeb. Więcej »

Salon jako wizytówka całego domu

Salon jest często pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy po powrocie do domu lub gdy odwiedzamy znajomych. Potraktujmy go jak wizytówkę całego domu Więcej »

Zalety kuchni połączonej z salonem

Otwarta kuchnia na salon ma wiele zalet. Pozwala nie tylko zaoszczędzić trochę miejsca, ale co najważniejsze umożliwia spędzenie więcej czasu z rodziną Więcej »

Wybór odpowiedniego stołu do salonu

Salon we współczesnym domu pełni funkcje reprezentacyjne i biesiadne, dlatego jego aranżacja powinna być dopracowana w najmniejszych szczegółach. Więcej »

Funkcjonalny i wygodny salon

Salon najczęściej jest traktowany jako miejsce szczególne. W salonie najczęściej przyjmujemy gości, jednak nie zapominajmy, że oprócz funkcji reprezentacyjnej, salon powinien być również funkcjonalny. Więcej »

Kącik wypoczynkowy

Przeważnie salon to miejsce, gdzie spędzamy wolny czas z rodzina i przyjaciółmi. Więcej »