Stoły do salonu

48 Stół prostokątny S3 rozkładany Bestseller
Stół S3
od 1334 PLN
42 Stół S19 Bestseller Promocja
Stół S19
od 1394 PLN
wcześniej od 2144 PLN
11 Stół S20 Bestseller Promocja
Stół S20
od 1394 PLN
wcześniej od 2144 PLN
1 Stół S22 skos Nowość Bestseller Promocja
Stół S22 skos
od 1239 PLN
wcześniej od 1339 PLN
38 Stół okrągły  S13 rozkładany Bestseller Promocja
Stół S13
od 2044 PLN
wcześniej od 2144 PLN
26 Stół okrągły S17 rozkładany Bestseller
Stół S17
od 2230 PLN
17 Stół kwadratowy S18 rozkładany Bestseller
Stół S18
od 1778 PLN
25 Stół okrągły Ludwik rozkładany Promocja
Stół okrągły Ludwik
od 1817 PLN
wcześniej od 1917 PLN
32 Stół prostokątny S10 rozkładany
Stół S10
od 1339 PLN
37 Stół owalny S1 rozkładany
Stół S1
od 1339 PLN
23 Stół prostokątny S2 rozkładany biały prowansalski
Stół S2 biały
od 1458 PLN
22 Stół okrągły Ludwik rozkładany biały prowansalski Promocja
Stół okrągły Ludwik biały
od 1875 PLN
wcześniej od 2025 PLN
Stół S21 Promocja
Stół S21
od 1933 PLN
wcześniej od 2133 PLN
20 Stół prostokątny rozkładany Mini-Maxi
Stół Mini-Maxi
od 2052 PLN
11 Stół prostokątny S3 rozkładany biały prowansalski
Stół S3 biały
od 1469 PLN
8 Stół kwadratowy S4a rozkładany
Stół S4A
od 1927 PLN
6 Stół prostokątny S16 rozkładany
Stół S16
od 1853 PLN
15 Stół owalny S7 rozkładany
Stół S7
od 1339 PLN

Salon jest takim miejscem, gdzie często odpoczywamy, spożywamy posiłek lub spędzamy czas z rodziną lub znajomymi. Stół jest nieodzowną częścią tego pomieszczenia.

Stół jest ważnym elementem wystroju każdego salonu. Oferowane przez nas stoły mają możliwość rozłożenia, co jest dużą zaletą, gdy potrzebujemy więcej miejsca przy stole. Do stołu można dobrać krzesła tworząc zestaw. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, bo zestaw zawsze będzie tańszy, niż kupno poszczególnych elementów osobno.

Stół ozdobą salonu

Salon to miejsce, w którym często przesiadujemy pod koniec dnia. Relaksujemy się po dniu pracy, odpoczywamy z rodziną lub miło spędzamy czas w towarzystwie przyjaciół. Stół, który wstawiamy do salonu, będzie pełnił ogromną rolę w jego wystroju. Należy pamiętać, by stół był przedłużeniem lub rozwinięciem stylu, który zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego salonu.

Dopasuj rozmiar stołu do pomieszczenia

Wybierając stół do salonu, należy najpierw dobrze wymierzyć nasz salon. Dopiero wtedy szukać odpowiedniego stołu – najlepiej od razu wraz z krzesłami.

Wybierz stół rozkładany

Do wystroju własnego salonu, warto wybrać stół, który ma możliwość rozłożenia – stół rozkładany. Taki stół może w ramach codziennego funkcjonowania stać złożony, zajmując tym samym mniej miejsca. W razie konieczności stół można rozłożyć, dzięki czemu pomieścimy przy nim większą liczbę gości.

Dobierz krzesła i stwórz zestaw

Oferowane przez nas stoły można dowolnie konfigurować w zestawy z krzesłami z naszej oferty. Stoły można wybierać w dowolnych wybarwieniach, by w największym stopniu dopasować stół do naszych upodobań.

Używaj podkładek przez pierwsze tygodnie

Blaty stołów zapewniają wysoką ochronę przed odbarwieniami powstałymi wskutek rozlania alkoholu lub działania wysokiej temperatury (np. rozlania gorącej wody).

UWAGA! Przez pierwsze 3 tygodnie po otrzymaniu od nas stołu należy używać podkładek. Jest to istotne, gdyż zamawiane stoły dostarczane są niemal prosto z fabryki. Lakier ochronny, który pokrywa blat potrzebuje około miesiąca, by uzyskać pełnię właściwości ochronnych. Po okresie 3 tygodni można spokojnie używać blatów bez podkładek.

Polecane wpisy na blogu
Świąteczny stół 2017 Do świąt Bożego Narodzenia zostało już naprawdę niewiele czasu, warto zatem pomyśleć jak ustroić stół na zbliżające się świata.
Stolik kawowy - podstawowe informacje Stolik kawowy jest meblem, który musi być dobrze dopasowany. Stolik nie jest meblem dominującym, dlatego śmiało możesz go dopasować do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu.
Zabawa światłem Oświetlenie w pomieszczeniu pełni przede wszystkim funkcję użytkową, jednak odpowiednio dobrane może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz odmienić wnętrze.
Stoły, stoły i stoliki czyli jak wybrać odpowiedni stół do salonu? Od wieków stół stanowi swoisty symbol więzi pomiędzy rodzina. To właśnie przy stole najczęściej spotykamy się czy to przy niedzielnych obiadach, czy przyjęciach urodzinowych.
Pokój dzienny Pokój dzienny (ang. living room), to główny pokój mieszkania. Nazywa się również pokojem gościnnym, czasem salonem. W każdym razie mam na myśli ten pokój, w którym najczęściej przebywa rodzina, goście (...)
Meble modułowe do salonu Gotowe rozwiązania często okazują się najlepszą opcją. Gotowa zabudowa czyli meble „modułowe” z pewnością będą prezentować się spójnie i harmonijnie.
Pokój dzienny w nowej odsłonie Elegancki, przytulny, designerski, a może po prostu funkcjonalny? Pokój dzienny może mieć wiele twarzy. Najważniejsze aby wydawał się przestronny i przystosowany do domowników i ich potrzeb.
Salon jako wizytówka całego domu Salon jest często pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy po powrocie do domu lub gdy odwiedzamy znajomych. Potraktujmy go jak wizytówkę całego domu
Zalety kuchni połączonej z salonem Otwarta kuchnia na salon ma wiele zalet. Pozwala nie tylko zaoszczędzić trochę miejsca, ale co najważniejsze umożliwia spędzenie więcej czasu z rodziną
Wybór odpowiedniego stołu do salonu Salon we współczesnym domu pełni funkcje reprezentacyjne i biesiadne, dlatego jego aranżacja powinna być dopracowana w najmniejszych szczegółach.
Funkcjonalny i wygodny salon Salon najczęściej jest traktowany jako miejsce szczególne. W salonie najczęściej przyjmujemy gości, jednak nie zapominajmy, że oprócz funkcji reprezentacyjnej, salon powinien być również funkcjonalny.
Kącik wypoczynkowy Przeważnie salon to miejsce, gdzie spędzamy wolny czas z rodzina i przyjaciółmi.