Duże stoły: rozkładane, drewniane, do jadalni i salonu | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Stoły duże

14 opinie Stół owalny S1 rozkładany biały prowansalski
Stół S1 biały
od 1290 PLN
30 opinii Stół prostokątny S3 rozkładany Promocja Prezentacja
Stół S3
od 1065 PLN
wcześniej od 1165 PLN
20 opinii Stół prostokątny S2 rozkładany
Stół S2 skos
od 1165 PLN
5 opinii Stół owalny S9 rozkładany
Stół S9
od 1170 PLN
22 opinie Stół prostokątny S15 rozkładany Promocja
Stół S15
od 1070 PLN
wcześniej od 1170 PLN
4 opinie Stół prostokątny S16 rozkładany
Stół S16
od 1783 PLN
18 opinii Stół okrągły Ludwik rozkładany biały prowansalski Promocja
Stół okrągły Ludwik biały
od 1655 PLN
wcześniej od 1805 PLN
18 opinii Stół Biesiadny S11 rozkładany prostokątny drewniany Promocja
Stół Biesiadny S11
od 2799 PLN
wcześniej od 2999 PLN
5 opinii Stół Biesiadny S11 prostokątny rozkładany drewniany Promocja
Stół Biesiadny S11 prostokątny
od 2799 PLN
wcześniej od 2999 PLN
3 opinie Stół biesiadny Ludwik drewniany prostokątny Promocja
Stół biesiadny Ludwik
od 2799 PLN
wcześniej od 2999 PLN

Duże stoły, czyli ozdoba Twojego wnętrza

Duży stół to rozwiązanie z wieloma zaletami. Decydując się na niego zyskujesz przede wszystkim atrakcyjność wizualną oraz funkcjonalność. Stół duży przykuwa wzrok, podnosząc estetykę mieszkania i wzbogacając wystrój. Jest odpowiedni zarówno do salonu, jak i do jadalni. Oferowane duże stoły mogą być także rozkładane. Do takiego mebla można dobrać również krzesła dębowe lub inne i stworzyć tym samym wyjątkowy zestaw.

Duży stół meblem wielofunkcyjnym

Stół to ważny mebel dla zachowania równowagi w domu: przydaje się zarówno przy realizacji funkcji towarzyskich, czyli goszczenia rodziny, znajomych czy przyjaciół, jak i funkcji podstawowych, czyli spożywania posiłków. Jest częścią wystroju każdego pomieszczenia mieszkalnego.

Niezastąpione przy imprezach okolicznościowych

Duże stoły do jadalni i salonu często przydają się na przyjęciach dla dużej liczby gości, jak urodziny, imieniny, święta, pierwsza komunia czy inne imprezy okolicznościowe. Stoły z naszej oferty pełnią takie funkcje, po rozłożeniu. To świetna funkcjonalność, którą można docenić na co dzień korzystając ze stołu w wersji złożonej. Po prostu, jeśli potrzebujemy dużego stołu, ale nie mamy tyle miejsca, rozważmy zakup dużego stołu rozkładanego.

Trwałość ponad wszystko

Duże stoły rozkładane są wyposażone w dodatkowe blaty, które będzie można wysunąć lub dołączyć, gdy zajdzie taka potrzeba. W przypadku dużych stołów, kluczową sprawą jest ich trwałość: by praca pod dużym obciążeniem nie skróciła ich żywotności. W naszym przypadku, gwarancją trwałości jest solidna konstrukcja i odpowiedni dobór materiałów. Do produkcji naszych dużych stołów drewnianych używamy litego drewna bukowego (nogi), drewna dębowego (okleina blatu i nóg stołu) oraz płyt fornirowanych (blat).

Używaj podkładek przez pierwsze tygodnie

Blaty stołów zapewniają wysoką ochronę przed odbarwieniami powstałymi wskutek rozlania alkoholu lub działania wysokiej temperatury (np. rozlania gorącej wody). UWAGA! Przez pierwsze 3 tygodnie po otrzymaniu od nas stołu należy używać podkładek. Jest to istotne, gdyż zamawiane stoły dostarczane są niemal prosto z fabryki. Lakier ochronny, który pokrywa blat potrzebuje około miesiąca, by uzyskać pełnię właściwości ochronnych. Po okresie 3 tygodni można spokojnie używać blatów bez podkładek.

Polecane wpisy na blogu
Pomoc Ukrainie Sprawdź jak pomóc Ukraińcom i Ukrainie robiąc zakupy w naszych sklepach.
Wydłużony czas oczekiwania na wybrane produkty z naszej oferty Dowiedz się jakie produkty z naszej oferty mają wydłużony czas realizacji
Jak pielęgnować skóry tapicerskie? Skóra tapicerska wymaga specjalnej pielęgnacji. Poznaj sposoby na czystą i zadbaną tapicerkę
Czyszczenie tapicerek Utrzymanie tapicerek w stanie czystości nie jest takie trudne. Poznaj sprawdzone sposoby na czyszczenie tapicerek
Poduszki - rozwiązanie dla krzeseł z twardym siedziskiem Gro naszych klientów decyduje się na krzesła z twardym siedziskiem. Ich zaletą jest niewątpliwie łatwiejsza pielęgnacja. Jeśli przewidujemy dłuższe biesiady – warto do takiego rozwiązania dodać podusz (...)
COVID19 a działalność sklepu Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie
Meble rattanowe Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe.
Działalność sklepu a Koronawirus W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Wiosenne porządki Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie.
Dom w stylu prowansalskim Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie.
Jak urządzić kuchnię? Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...)