Zamów próbki tapicerek i wybarwień

Jeśli chcą Państwo zamówić darmowe próbki tapicerek lub/i wybarwień mebli, to prosimy o dodanie interesujących Państwa próbek kolorów do zamówienia a następnie skorzystanie ze znajdującego się poniżej formularza. Zamówić można łącznie maksymalnie 30 próbek.

1. Wybarwienia drewna

Wybierz kolory mebli do zamówienia próbek. Próbka stanowi wzór koloru, a nie układu usłojenia. Nowością w naszej ofercie są meble z drewna sosnowego. Zapraszamy do poznania ich pięknego usłojenia i jasnej kolorystyki drewna. Wybarwienia dotyczą tylko produktów z drewna sosnowego. Próbka stanowi wzór koloru, a nie układu usłojenia.

2. Laminaty

Wybierz laminaty stołów do zamówienia próbek. Dotyczy tylko blatów produktów z literą „L” w nazwie. Próbka stanowi wzór koloru i materiału. Nie stanowi wzoru rysunku słoi.

3. Tapicerki

Próbki tkanin pogrupowaliśmy według ich przeważającego koloru głównego. Dzięki temu przeglądanie ich jest łatwiejsze. Wybierz dowolną ilość próbek z dowolnych kolorów głównych.
Wybierz główny kolor:

4. Dane do wysyłki


Wypełnij dane adresowe w formularzu poniżej - na te dane zostanie do Ciebie wysłana przesyłka z wybranymi próbkami.

Próbki wysyłamy za pośrednictwem inPost. Niestety nie mamy możliwości nadawania przesyłek na paczkomaty. Po nadaniu przez nas próbek otrzymają Państwo wiadomość od inPost wraz z linkiem do śledzenia przesyłki, przy pomocy którego mogą Państwo przekierować kopertę z próbkami na inny adres lub na paczkomat.

Jeśli mają Państwo uwagi/pytania związane z zamówieniem próbek – prosimy o wpisanie ich w polu "Dodatkowe uwagi". Inne sprawy i zapytania prosimy kierować do nas drogą mailową: info@salonmeblowy.net
Dodatkowe uwagi
Podgląd Twojej wiadomości
Wyślij zamówienie