Zestaw stół i krzesła Z77

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna,
Zestaw stół i krzesła Z77
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Wygodne oparcia krzeseł oraz minimalistyczna bryła drewnianego stołu

Wygodne oparcia krzeseł oraz minimalistyczna bryła drewnianego stołu. Zestaw stół i krzesła Z77 doskonale dopasuje się do eleganckiego salonu, stylowej jadalni i nowoczesnej kuchni. W ekskluzywnych kawiarniach zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających gości. Dzięki możliwości rozłożenia zyskuje na swojej funkcjonalności.

Stół rozkładany S4A
- Konstrukcja: podstawę rozkładanego blatu stanowi twarda płyta fornirowa obłożona naturalną dębową okleiną . Materiał, z którego wykonano resztę stołu to lite drewno bukowe.
- Wymiary: sprawdź dostępne rozmiary klikając w zakładkę z boku strony. Pamiętaj, że wykonujemy również meble na zamówienie!

Krzesło bukowe Toskania
- Lite drewno bukowe to materiał stolarski, z którego powstał szkielet krzesła.
- W pełni ekologiczny lakier bezbarwny wzmacnia jego naturalne właściwości.
- Na zdjęciach przedstawiono tylko wybrane modele. Sprawdź całą ofertę tekstyliów i wybarwienia. Kliknij w pola z napisami ‘tapicerka’ i ‘kolor’. Rozwinie się długa lista do wyboru.

Wymiary:
wysokość:108 cm
głębokość: 59 cm
szerokość:45 cm

Zestaw stół z krzesłami Z77 tworzy wnętrze w unikalnym klimacie. Skorzystaj z naszego konfiguratora kolorów, a w razie pytań zadzwoń lub napisz do nas! Pomożemy Ci wybrać rozwiązania idealne do Twojego domu.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z77

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane