Zestaw stół i krzesła Z6

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2507 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Nowoczesny design i elegancka prezentacja.

Nowoczesny design i elegancka prezentacja. To siła drewna sprawia, że zestaw stół i krzesła Z6 to najlepsze rozwiązanie do modnych salonów, przytulnych kuchni i wykwintnych restauracji. Klasyczną formę stołu uzupełniają delikatnie wyprofilowane nogi krzesła. Natomiast miękka tapicerka zapewnia wygodę siedzenia na długie godziny.

Stół rozkładany S3
- Wykonanie: wnętrze blatu stanowi wytrzymała płyta fornirowa wzmocniona od zewnątrz dębową okleiną . Nogi wykonane są z litego drewna . Rozłożenie stołu umożliwiają stabilne prowadnice. Blat kończy się na wysokości 78 cm (+/-1 cm).
- Wymiary: dostępne rozmiary blatu przed rozłożeniem to aż klika różnych wariantów. Sprawdź wszystkie możliwości w tabeli pod tym opisem. Natomiast w zakładce ROZMIAR proponowane ilości krzeseł do różnych gabarytów stołu.

Krzesła bukowe K13
- Wykonanie: szkielet z naturalnego drewna bukowego , tapicerka na siedzisko ze skóry lub tkaniny.

Wyprofilowane kształty, wygodne siedziska i unikalna estetyka doskonała do nowoczesnych wnętrz. Zestaw stołu z krzesłami Z6 to praktyczne i stylowe rozwiązanie na długie lata. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: info@salonmeblowy.net.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z6

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 14-12-2023 Anna

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Stół i krzesła są bardzo starannie wykonane, z dobrych materiałów. Już przy dostawie powiedziałam, że bardzo mi się podobają. Materał obiciowy zdał egzamin, bo mój wychodzcy kot ubrudził tkaninę krzesła. Przetarłam suchą szmatką i nie było śladu po zabrudzeniu (warto dopłacić za tkaninę odporną na zadrapania i zabrudzenia). Znajomi pytali gdzie zamówiłam ten zestaw. Oczywiście przekazuję na Was namiary, bo zarówno jakość jak i niewygurowanacena są znakomitym wabikiem.

Opinia pozytywna 12-05-2016 Zofia

Gustowne meble i dobrze wykonane.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane