Zestaw stół i krzesła Z98

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3109 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Jeden z ekskluzywnych wyborów z naszej oferty.

Jeden z ekskluzywnych wyborów z naszej oferty. Zestaw stół i krzesła Z98 to kompilacja regularnych kształtów stołu z komfortowym obiciem luksusowych krzeseł. Na zdjęciach przestawione są tylko niektóre warianty, ale nasza selekcja to dziesiątki kolorów i faktur. Dzięki temu skomponujesz idealny zestaw do Twojego wnętrza.

Kwadratowy stół rozkładany S4A
- Oferta tego modelu to trzy wymiary: 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm + 3 wkładki uzupełniające o nawet o 135 cm. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm).
- Wykonanie: połączenie 2 gatunków najlepszej jakości drewna. Nogi to produkt z litego drewna , rozkładany blat z płyty fornirowej z zewnątrz pokrytej naturalną dębową okleiną.

Krzesło bukowe CC3
- Drewniany szkielet otrzymano z twardego i ciężkiego drewna bukowego . Dla wzmocnienia nogi pomalowano nietoksyczną emulsją ochronną.
- Miękkie oparcie i siedzisko – zobacz niemal nieograniczony wybór z setek materiałów w zakładce „tapicerka”. Wytrzymała pianka o podwyższonej sprężystości to rozwiązanie zapewniające niezwykły komfort siedzenia.

Zestaw stół i krzesła Z98 to luksus wykonania i wygoda wypoczynku. Stwórz swój wyjątkowy komplet w naszym nowym konfiguratorze kolorów! Jeśli masz nietypowe życzenia, skontaktuj się z nami!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 64 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z98

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017 Damina

Zestaw jest ok krzesła dobrze wykonane POLECAM

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane