Zestaw stół i krzesła Z109

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2507 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Niezwykła aranżacja do stylowych kuchni i eleganckich salonów.

Niezwykła aranżacja do stylowych kuchni i eleganckich salonów. Zestaw stół i krzesła Z109 to propozycja dla osób, które szukają mebli z prawdziwego drewna na długie lata. Dzięki dziesięciu wariantom rozmiarów z różną liczbą krzeseł, komplet będzie pasował do każdego metrażu. Funkcjonalne prowadnice i wkłady do blatu pozwalają w kilka chwil znacznie wydłużyć jego rozmiar.

Stół rozkładany S8
- Wykonanie: do produkcji stylowych nóg wykorzystano lite drewno . Blat to płyta MDF wzmocniona płatem okleiny z drewna dębowego. Mebel rozkłada się za pomocą wygodnych, synchronicznych prowadnic.
- Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Krzesła bukowe Alena
- W całości wytworzone z naturalnego surowca: litego drewna bukowego i pomalowane bezpiecznym dla otoczenia lakierem bezbarwnym.
- Sprawdź ofertę kolorów drewna, kliknij w przycisk z napisem ‘kolor drewna’.
- Meble w standardzie nie posiadają poduszki, ale możesz je dodatkowo zamówić. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.


Zestaw stół z krzesłami Z109 to tradycyjny model w rozsądnej cenie. Szukasz innego kompletu? Wszystkie meble w naszym salonie są dowolnie konfigurowalne. Zapytaj o szczegóły.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 83 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z109

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 14-06-2023 Elżbieta

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo porządne wykonanie. Polecam.

Opinia pozytywna 14-07-2015 Grażyna

obawiałam się kupna mebli bez uprzedniego ich obejrzenia, dlatego poprosiłam o próbki okleiny, które pomogły mi we właściwym wyborze ( warto to zrobić). Meble dostarczono szybko ok.2 tyg. Stół i krzesła solidne, starannie wykończone, trochę ciężkie. W sumie jestem zadowolona.

Opinia pozytywna 11-02-2015 Michał

zestaw idealnie pasuje do kuchni meble są solidne i dobrze wykonane. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane