Zestaw stół i krzesła Z169 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestaw stół i krzesła Z169

Wybarwienie/tapicerka: Biały, Florencja 2528
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2125 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Z169 to nowoczesny design i lekkość wizualna.

Zestaw stół i krzesła Z169 to jeden z najnowszych trendów w kolekcji naszych stylowych mebli. Jasna barwa stołu rozświetla każdą przestrzeń, a komfortowe krzesła zapewniają maksymalną wygodę siedzenia.

Stół S3 biały
Bielone nogi to produkt z naturalnego drewna litego najwyższej jakości. Można je zestawić z blatem o takiej samej lub innej barwie, wykonanym z wytrzymałej płyty MDF pokrytej warstwą dębowego drewna. Rozkładaną konstrukcję uzupełniają wygodne prowadnice synchroniczne. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm)
Model dostępny w kilku rozmiarach. Dokładne wymiary znajdziesz w zielonym polu po lewej stronie (zakładka ROZMIAR).

Krzesło CC5 białe
Wykonanie: drewniany stelaż krzesła to produkt otrzymany w całości z litego drewna bukowego. Wygodę siedzenia zapewnia poliuretanowa pianka precyzyjnie obszyta odpornym materiałem - eko skórą, tkaniną lub skórą naturalną do wyboru. Zobacz listę tapicerki w tabeli po lewej stronie.

Zestaw stół z krzesłami Z169 to ekskluzywne rozwiązanie do wszystkich eleganckich salonów, nowoczesnych kuchni i wykwintnych restauracji. Szukasz innego kompletu o białym wybarwieniu? Pamiętaj, że każdy nasz wyrób stolarski możemy wykonać w dowolnym kolorze. Zadzwoń po więcej szczegółów: 800 00 77 87.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 96 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 102 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 102 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 102 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z169

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane