Zestaw stół i krzesła Z189

Wybarwienie/tapicerka: Biały, Vienna 9
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Zamówienia realizujemy już z terminem po Świętach Wielkanocnych!
2856 PLN
brutto
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Do tego produktu warto również dokupić

Poduszka od 40 PLN

Biały zestaw stołu z krzesłami Z189 to kompozycja składająca się z białego stołu rozkładanego S8 oraz z białych krzeseł bukowych Roma.

Zestaw stół z krzesłami Z189 stanowi ciekawą propozycję wpisującą się w popularny obecnie trend wystroju prowansalskiego. Jasna barwa mebli to objawienie w meblarskich trendach ostatnich miesięcy – oświetla przestrzeń i dodaje jej lekkości.

Stół S1 biały
Wykonanie:
- Stół S1 biały ma wysokość 76 cm (+/-1 cm)
- stół rozkładany jest za pomocą prowadnic synchronicznych
- nogi stołu wyprodukowane są z litego drewna oraz dla dodatkowego wzmocnienia struktury pokryte ochronną warstwą bezbarwnego lakieru
- blat stołu S8 białego wykonany jest z trwałej płyty MDF. Płyta pokryta jest płatem dębowej okleiny, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wymiary:
Stół S1 oferowany jest w wielu rozmiarach: 110x80/ 120x80 / 130x90 / 140x90 / 160x90 / 160x100 / 170x100 / 180x100 / 190x100 / 200x100 cm.
Do każdego stołu dołączane są wkładki, dzięki którym można wydłużyć stół. Długość wkładek to 35 cm lub 45 cm (zależnie od wybranego wariantu stołu). Oznacza to możliwość rozłożenia stołu do długości dłuższej o 35 lub 70 cm w wariancie pierwszym, oraz o 45 lub 90 cm w wariancie drugim.

W stole rozkładanym S1 białym zadbaliśmy o każdy detal mebla. Stół jest świetnie wykonany i jego trwałość wystarczy na długie lata.

Krzesło Roma białe
- Nogi krzesła, jak i jego konstrukcja wykonane z litego drewna bukowego. Trwała i mocna konstrukcja została wzmocniona bezbarwną farbą ochronną.
- Siedzisko to miękka pianka poliuretanowa o zwiększonej wytrzymałości, a także możliwość wyboru tapicerki, jak i jej koloru.

Zestaw stół i krzesła Z189 powstał z inspiracji stylem prowansalskim. Moda na biel mebli przywędrowała do nas z południa Francji i zagościła na stałe również w naszym salonie meblowym. Nie ma co się dziwić, wszak i w naszym kraju mamy więcej pochmurnych i zimnych dni, niż tych ciepłych. Dlatego warto sprawić, aby w naszych domostwach było jasno, przytulnie i optymistyczniej.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 87 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 49 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 45 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z189

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 12-05-2021 Halina Kutna

Dostawa przebiegła bez zarzutu. Dobry kontakt -pozdrowienie dla Panów kierowców:)

Opinia pozytywna 24-09-2015 Aneta

Witam zestaw od razu wpadł mi w oko, kolorystyka świetnie dobrana. Po zamówieniu meble otrzymałam je zgodnie z umówionym wcześniej terminie. Dostawa przebiegła bezproblemowa a Panowie bardzo sympatyczni i pomocni. W ocenie od 1 do 5 daje 5. Bardzo dobra jakość polecam

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane