Zestaw stół i krzesła Z192

1 opinia Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Biały, Aston 2
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2883 PLN
brutto/szt
3246
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z192 powstał jako wynik połączenia białego stołu S6 z krzesłami Alex. To jeden z ciekawszych białych zestawów w naszej ofercie.

Zestaw stoły i krzesła Z192 to połączenie mocnego bukowego drewna z pięknym białym wybarwieniem. Biel stołu rozkładanego S6 może być łatwo skontrastowana z dobrze dobraną tapicerką krzesła Alex. Zestaw Z192 dobrze rozjaśnia każde wnętrze, dodając życia i energii do pomieszczeń jadalnych lub salonowych. Białe krzesło Alex oferowane jest w bogatej gamie tapicerek w rożnej kolorystyce. Zestaw ten wydaje się połączeniem linii klasycznej z nutką nowoczesności.

Stół rozkładany S6 biały
Wykonanie: Nogi stołu rozkładanego S6 białego wykonane są z litego drewna. Dodatkowo, nogi zostały pokryte lakierem ochronnym. Blat stołu stanowi płyta MDF pokryta naturalną dębową okleiną drzewną. Stół rozkładany jest za pomocą prowadnic synchronicznych. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Wymiary mebla w komplecie Stół oferowany jest w trzech rozmiarach: 90, 100 oraz 110 cm. Dodatkowo, do każdego ze stołów dołączamy 3 wkładki po 45cm każda. Stół rozkładany S6 biały dostępny jest w rozmiarach 90, 100 oraz 110 cm. Do każdego z tych wariantów stołów dołączone są trzy wkładki po 45 cm każda, co daje możliwość wydłużenia każdego z wyżej wymienionych wariantów o 45 (jedna wkładka), 90 (dwie wkładki) lub 135 cm (trzy wkładki). .

Krzesło bukowe białe Alex
Wykonanie: modne i wytrzymałe naturalne drewno bukowe wysokiej jakości. Produkt dostępny w dwóch warniach do wyboru: z tkaniną lub skórą naturalną. Zobacz bogatą ofertę tapicerki. Wybierz coś niepowtarzalnego.


Zestaw stołu z krzesłami Z192 to praktyczne i niezwykle estetyczne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się nienaganną kondycją stołu przez wiele długich lat. Zestaw w białym kolorze idealnie wpisuje się niemal w każde pomieszczenie a w szczególności do wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą. Czekamy na Twój telefon.

Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 91 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z192

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 08-02-2021 Teresa

Dostawa w terminie, jakość i kontakt bez zarzutu!Polecam

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane